I nagroda dla Tęczy!

Kolejny sukces „Tęczy”!

W dniach 22-25 maja b.r. w Wolskim Centrum Kultury w Warszawie odbywał się XXXVII Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych. W gronie kilkudziesięciu zespołów prezentował się również Zespół Śpiewaczy „Tęcza” pod kier. dr Tomasza Nowaka i Grzegorza Toporowskiego z Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli.

Nasi reprezentanci zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem jest przyznanie im pierwszego miejsca w kategorii zespołów folklorystycznych. Wręczenie nagród odbyło się w 18 czerwca b.r. w Amfiteatrze Parku Sowińskiego mieszczącym się przy ul. Elekcyjnej 17 w Warszawie. Z okazji rozdania nagród laureaci wykonali kilka piosenek z własnego repertuaru przed licznie zgromadzoną publicznością warszawską.

Gorąco gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

Relacja i zdjęcia tutaj

Więcej o Tęczy tutaj