Zapraszamy na warsztaty online!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty online prowadzone w czasie rzeczywistym przez instruktorów GOK Lesznowola w programie Microsoft Teams.

Aby zapisać się na wybrane warsztaty należy zapoznać się z Regulaminem. Przystąpienie do warsztatów jest jednoznaczne z jego akceptacją.

REGULAMIN UDZIAŁU W ZAJĘCIACH ONLINE
ORGANIZOWANYCH PRZEZ GMINNY OŚRODEK KULTURY LESZNOWOLI

1. Regulamin określa zasady udziału w zajęciach online organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli w okresie od 26 kwietnia 2021 roku.
  2. Harmonogram zajęć jest ustalany indywidualnie z uczestnikami zajęć przez instruktora prowadzącego zajęcia.
  3. Udział w zajęciach jest odpłatny. Wysokość opłat określona jest przy informacji o danych warsztatach.
  4. Opłat należy dokonywać na konto 10 8022 0000 0001 8702 2000 0001 i obowiązkowo nadesłać mailem potwierdzenie przelewu instruktorowi prowadzącemu najdalej jeden dzień przed spotkaniem online.
  5. Honorujemy Lesznowolską Kartę Dużej Rodziny oraz Lesznowolską Kartę Seniora. Uczestnik będący upoważniony z ich tytułu, aby otrzymać zniżkę musi wraz z potwierdzeniem przelewu podać nr karty i termin jej ważności.
  6. Sposób prowadzenia zajęć jest określany przez instruktora.
  7. Zgłoszenie udziału w zajęciach oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Proponowane warsztaty:

Temat: Akwarium w słoiku. Wykonamy kreatywną pracę przedstawiającą podwodny świat, zamknięty w słoiku. Warsztaty kierowane są dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Data: wtorek 27.04.21 godz. 10.00 (I grupa) oraz godz. 15.00 (II grupa) - prosimy o zaznaczenie w mailu do instruktora preferowanej godziny

Koszt: 10 zł. od osoby

Materiały zapewniają rodzice. Prosimy o przygotowanie następujących:
- słoik z nakrętką,
- plastelina,
- wykałaczka,
- brokat sypki,
- niebieska farba wodna ,
- muszelki, kamyki, koraliki, cekiny

Czas trwania zajęć : 1 godzina zegarowa
Prowadząca: p. instr. Karolina Kieś, adres e-mail: karolina.kies@gok-lesznowola.pl

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo do p. instruktor wraz z koniecznymi załącznikami określonymi w Regulaminie (powyżej).

Więcej propozycji już wkrótce!