Amatorski Teatr Wielopokoleniowy - NABÓR (08-02-2018)

Zajęcia odbywają się cyklicznie raz w tygodniu (czwartki, 2 godziny). Instruktorem prowadzącym jest znany aktor polski Stanisław Biczysko. Udział w grupie teatralnej jest nieodpłatny. Pierwsze spotkanie informacyjne odbyło się 8 lutego g. 18.00 filia GOK Lesznowola w Mysiadle.

"Cały świat to scena,
A ludzie na nim to tylko aktorzy,
Każdy z nich wchodzi na scenę i znika,
A kiedy na niej jest, gra różne role".

Jeżeli Szekspir ma rację to nic nie stoi na przeszkodzie, aby w naszej gminie powstał teatr ludzi dużych i małych, starych i młodych, którzy między wejściem i zejściem ze sceny opowiedzą historię, która uczyni lepszymi zarówno widza, jak i aktora. Będzie to okazja do miłej zabawy, wzajemnego poznania i poszerzenia swojej wiedzy, umiejętności i wrażliwości. Projekt będzie realizowany pod okiem doświadczonego aktora Stanisława Biczysko i jego kolegów, skierowany zaś do wszystkich, niezależnie od płci, wieku, wykształcenia, stanu zdrowia i urody, kandydatów do szkół teatralnych, emerytów, osób pracujących i zainteresowanych własnym rozwojem.