Teatr improwizacji - Akt VIII Scena LXV (11-12-2021)

11.12.2021 godz. 16.00 - Teatr improwizacji. Akt VIII / Scena LXV Miejsce: GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Wstęp wolny.

Najpiękniejsze w teatrze improwizacji jest to, że to widz decyduje co zobaczy na scenie. Do dyspozycji aktorów jest szereg gier improwizacyjnych, dzięki którym można wprowadzić pomysły widzów na scenę. Aktorzy pytają widzów o "sugestie": miejsca akcji, problemy do rozwiązania, tematy rozmów, gatunki filmowe i inne. Spektakl, który powstaje podczas takiego występu jest tak unikalny, jak unikalna jest nasza publiczność, zatem nigdy nie ma dwóch takich samych spektakli. To publiczność rządzi! Trzy, dwa, jeden, OSIEM!