Wernisaż dziecięcej wystawy fotograficznej - Wilanów 2022 (13-06-2022)

13.06.2022 r. godz. 12.00 - Wernisaż dziecięcej wystawy fotograficznej uczniów lesznowolskich szkół podstawowych. Miejsce: Galeria PASAŻ, filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

Dziś, w samo południe w Galerii PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej, odbył się wernisaż dziecięcej, poplenerowej wystawy fotograficznej uczniów lesznowolskich szkół podstawowych.

Jury w składzie: Małgorzata Woźniak-Kłoda, Dorota Grochowska, Jan Drewicz, Justyna Mroczek, spośród wykonanych zdjęć wybrało pięć najlepszych.

Uczniowie, których prace otrzymały równorzędny tytuł „Najlepsze zdjęcie pleneru”, to:

• Lena Szewc SP w Lesznowoli
  • Aleksandra Paleolog SP w Lesznowoli
  • Zofia Porębska SP w Nowej Iwicznej
  • Tymon Rybak SP w Nowej Iwicznej
  • Polina Anisimova SP w Nowej Iwicznej

Wszyscy uczniowie, którzy brali udział w plenerze fotograficznym otrzymali pamiątkowe podziękowania.

Nagrody i podziękowania wręczyli p. vice-dyrektor Agnieszka Huber w imieniu p. Pawła Żurowskiego - dyrektora SP w Nowej Iwicznej, p. Małgorzata Woźniak-Kłoda, p. Dorota Grochowska, p. Ewa Tarka oraz p. Jan Drewicz - opiekun wystawy, a p. J. W. Sobolewska - dyrektor GOK wręczyła laureatom dodatkową nagrodę - bezpłatne karnety na wybrane zajęcia plastyczne w GOK, które odbędą się w nowym roku kulturalnym.

Serdecznie gratulujemy fotograficznych talentów!

Zdjęcia z wernisażu: