WYNIKI fotograficznego konkursu na Fb. Kolory mojego lata 2020 (31-07-2020)

Zaprosiliśmy młodzież i dorosłych do udziału w III edycji otwartego, wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2020. III edycja konkursu fot.".

Posty ze zdjęciami (do 5 zdjęć jednego autora) można  było zamieszczać od dnia ogłoszenia konkursu do dn. 31.07.2020 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2020. III edycja konkursu fot." zamieszczonego na fanpage'u GOK Lesznowola w dziale "Wydarzenia".

WYNIKI  KONKURSU

Dnia 1.09.2020 r. Komisja w składzie: Jan Drewicz, Karolina Kieś, Aneta Zielińska rozstrzygnęła III edycję wirtualnego konkursu fotograficznego pt.  ,,Kolory mojego lata 2020”, ogłoszonego w lipcu 2020 r. na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl oraz na fanpage’u GOK Lesznowola - organizatora konkursu.

Do konkursu zgłosiło się 16 uczestników, którzy zamieścili zdjęcie jako post w wydarzeniu na fanpage’u GOK Lesznowola.

Komisja, składająca się z pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli, wyłoniła 6 zwycięzców, którym przyznała nagrody rzeczowe.

Zwycięzcami są :

1 miejsce - Artur Ignatowicz

2 miejsce - Katarzyna Kostrzeba Art

3 miejsce - Barbara Jędra

Wyróżnieni zostali: Aga Ko, Jan Cyngot, Remek Pruszczak

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy na adres:
gok@gok-lesznowola.pl w celu ustalenia sposobu odebrania nagrody. W temacie maila prosimy wpisać „Laureat konkursu Kolory mojego lata”.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli – Jolanta Walentyna Sobolewska.

Prezentacja zwycięskich prac laureatów tegorocznego konkursu w wydarzeniu konkursowym na Fb GOK:

Zwycięskie zdjęcia można obejrzeć tutaj

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów w sztuce fotografii. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

Protokół pokonkursowy

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2020. III edycja konkursu fot." jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
  2. Aby wziąć udział w konkursie:
    - należy kliknąć "zainteresowany/a" lub "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
    - należy napisać post z dołączonym z zdjęciem lub serią do 5 zdjęć
    - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
  3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia oraz posiada własne konto na Facebook'u i doda post z samodzielnie wykonanymi zdjęciami przedstawiającymi miejsca, ludzi, przyrodę lub inne tematy w ciekawej kolorystyce. Można temat potraktować metaforycznie.
  4. Fotografię lub cykl fotografii należy zamieścić jako jeden post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2020. III edycja konkursu fot. "
  5. W poście można zamieścić kilka zdjęć, nie więcej jednak niż 5. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju itp.).
  6. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
  7. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
  8. Konkurs trwać będzie do 31 lipca 2020 r. roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieścić zdjęcie w poście wydarzenia.
  9. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz trzy wyróżnienia. Komisja ma prawo do nieprzyznania wszystkich nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
  10. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu do końca sierpnia 2020 r.
  11. Wyniki konkursu fotograficznego zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
  12. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postu z fotografią w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Przy okazji powspominajmy I edycję  i II edycję fotograficznego tego konkursu.

Polub Fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli:

Codziennie nowe posty oraz informacje!