Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Kulturalnie - wirtualnie

Szanowni Państwo!

Z powodu odwołania wydarzeń i zajęć cyklicznych z powodu zagrożenia epidemiologicznego zapraszamy w świat wirtualny! Na Facebook Gminnego Ośrodka Kultury codziennie znajdziecie Państwo ciekawe posty o charakterze kulturalno - artystycznym oraz informacyjne. Poniżej linki do warsztatów i lekcji w wyk. naszych instruktorów.

Aby móc korzystać z oferty wirtualnej, trzeba mieć aktywne konto na Facebook, wejść na nasze fanpage i kliknąć "lubię", a wtedy nasze codzienne posty będą się Państwu wyświetlać. Poniżej fanpage główny oraz drudi - dla studentów UTW (kliknij w obrazki).

 

Fanpage główny GOK Lesznowola:

Fanpage GOK Lesznowola prowadzi i administruje p. Jolanta Walentyna Sobolewska - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli.

 

  Warsztatowe (zdalne - wirtualne) posty na Fb w wykonaniu instruktorów GOK Lesznowola, czyli jak krok po kroku wykonać coś artystycznego w domu?

     Zapraszamy też do oglądania filmów na Fb z wierszykami dla dzieci, czytanymi przez p. Katarzynę Ślendakowską z filii GOK Lesznowola z Nowej Iwicznej w dziale Filmy:

Fanpage dla Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku:

Fanpage dla studentów UTW prowadzi i administruje p. Joanna Zielińska - Koordynator UTW.

 

Polecamy także inne Fanpage lesznowolskich instytucji: