Kluby w GOK Lesznowola

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w klubach o charakterze artystycznym, kulturalnym oraz integracyjnym:

- Kluby Seniora  - integracja, wykłady, wycieczki
- Klub Kobiet Panie Przodem - integracja, edukacja, warsztaty
- Klub Rodziców - integracja, edukacja artystyczna dzieci, wymiana doświadczeń, zabawa z dziećmi
- Klub Podróżnika PO HORYZONT - edukacja, poszerzenie wiedzy o innych krajach i ich kulturach
- Klub Filmowy - poszerzanie zainteresowań i wiedzy o filmie
- Klub Filmowy Dla Dzieci - odkrywamy bajki i filmy animowane o których można było zapomnieć i rozmawiamy o tym co się działo w filmie. Zawsze morał i puenta!
- Klub Dyskusyjny Miłośników Historii - wykłady, prelekcje, wycieczki o charakterze historycznym

Uczestnictwo w spotkaniach jest nieodpłatne.
Zapisy na miejscu spotkań danego Klubu.
Zapraszamy!