Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Struktura organizacyjna GOK Lesznowola

  Na czele Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli stoi dyrektor, który podlega bezpośrednio wójtowi Gminy. Dyrektor jest odpowiedzialny za realizację budżetu i majątek jednostki oraz nadaje regulamin organizacyjny, określający organizację wewnętrzną GOK oraz ustala program działania i strukturę zatrudnienia. Wszyscy pracownicy GOK podlegają bezpośrednio i wyłącznie dyrektorowi jednostki.

 

  

   Zakres działania Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli zawarty jest w Regulaminie Organizacyjnym. Regulamin opracowany na podstawie  statutu GOK przyjętego uchwałą Nr 29/IV/2003 Rady Gminy z późniejszymi zmianami. W Regulaminie do zadań GOK Lesznowola należy upowszechnianie kultury i rekreacji na terenie gminy poprzez: organizowanie kół zainteresowań i zespołów amatorskich oraz organizowanie wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców.