Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Kulturalnie - wirtualnie. Warsztaty na Fb

Szanowni Państwo!

Z powodu odwołania wydarzeń i zajęć cyklicznych z powodu zagrożenia epidemiologicznego zapraszamy w świat wirtualny! Na Facebook Gminnego Ośrodka Kultury codziennie znajdziecie Państwo ciekawe posty o charakterze kulturalno - artystycznym oraz informacyjne. Poniżej linki do warsztatów i lekcji w wyk. naszych instruktorów.

Aby móc korzystać z oferty wirtualnej, trzeba mieć aktywne konto na Facebook, wejść na nasze fanpage i kliknąć "lubię", a wtedy nasze codzienne posty będą się Państwu wyświetlać. Poniżej zwiastun filmowy naszych działań, potem fanpage główny oraz drugi - dla studentów UTW (kliknij w poniższe obrazki).

 

Autorem animacji jest p. Maciej Jakub Jagodziński - instruktor multimedialny w GOK Lesznowola.

Muzyka: Light Sting by Kevin MacLeod
Link: https://incompetech.filmmusic.io/song/3979-light-sting
License: https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

 

Fanpage główny GOK Lesznowola:

Fanpage GOK Lesznowola prowadzi i administruje p. Jolanta Walentyna Sobolewska - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli.

 

  Warsztatowe (zdalne - wirtualne) posty na Fb w wykonaniu instruktorów GOK Lesznowola, czyli jak krok po kroku wykonać coś artystycznego w domu?

Linki do postów - animacje lub warsztaty w formie filmów:

Linki do postów - warsztaty w formie fotograficznej:

     Zapraszamy też do oglądania filmów na Fb z wierszykami dla dzieci, czytanymi przez p. Katarzynę Ślendakowską z filii GOK Lesznowola z Nowej Iwicznej w dziale Filmy, linki:

Fanpage dla Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku:

Fanpage dla studentów UTW prowadzi i administruje p. Joanna Zielińska - Koordynator UTW.

 

Polecamy także inne Fanpage lesznowolskich instytucji: