Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Polecamy wykład pt. "Życie jest talentem...". Zapisy

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy poniższy wykład.

„Życie jest talentem…”

Spotkanie z dr hab. Grzegorzem Grochowskim
12 października 2017
Miejsce wykładu: Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle

Zapraszamy nauczycieli, pedagogów i rodziców zainteresowanych rozwijaniem uzdolnień u dzieci i młodzieży na spotkanie z dr hab. Grzegorzem Grochowskim, pracownikiem Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie, współpracownikiem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Spotkanie rozpocznie wykład zatytułowany, który poruszy następujące zagadnienia:

  • Od czego zależy życiowy sukces dziecka?
  • Na czym polega odkrywanie indywidualnych uzdolnień? 
  • Jak sprawić, żeby dziecko „rozkwitło” -  poczuło się szczęśliwe i spełnione w tym co robi?
  • Jak najlepiej wspierać jego przyszłą karierę?

Druga część spotkania przeznaczona jest na dyskusję i wymianę doświadczeń.

UWAGA: Wykład jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Zarejestruj się na https://szkolawmysiadle.pl/2017/09/25/zycie-jest-talentem/

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Gdzie: Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle, Mysiadło, ul. Krótka 11 B
Kiedy: 12 października 2017, godz. 17.00-19.30

 

Dostępne parkingi:

  • na terenie szkoły (ok 10 miejsc)
  • przy Centrum Edukacji i Sportu, ul. Kwiatowa 28
  • przy ul. Topolowej

(Oba parkingi zewnętrzne znajdują się kilka minut spacerem do szkoły)

 

O NASZYM GOŚCIU

Grzegorz Grochowski wykłada dydaktykę ogólną i szczegółową, metodykę nauczania, historię wychowania, katechetykę i pedagogikę specjalną, prowadzi seminarium magisterskie, a także konsultacje on-line w systemie blended learning.

Od 1991 roku opracowuje i prowadzi autorskie szkolenia dla młodzieży, studentów, rodziców, nauczycieli, osób dorosłych i seniorów z zakresu rozwoju osobistego, metodyki kształcenia oraz sposobów odkrywania i rozwijania talentów.

Jest autorem, współautorem lub redaktorem ponad 120 publikacji drukowanych, audiobooków oraz filmów dokumentalnych o charakterze naukowym, popularyzatorskim i edukacyjnym, które ukazały się w nakładzie ponad 500 tys. egzemplarzy.

Wraz z zespołem Akademii Talent organizuj letni wypoczynek dla dzieci, połączony z rozwijaniem indywidualnych uzdolnień (obozy nad morzem i na Kaszubach, półkolonie w Trójmieście). Rocznie bierze w nich udział 120 utalentowanych dzieci z Trójmiasta i całej Polski.

Założył i prowadzi Fundację WIEM I UMIEM, której celem jest uczenie się i rozwój talentów przez całe życie. Fundacja prowadzi uniwersytet trzeciego wieku pod nazwą Gdańska Akademia Dojrzałości, do którego uczęszcza 150 seniorów z Trójmiasta. Jest członkiem Rady ds. Seniorów przy prezydencie Gdańska.

Współpracuje jako trener, konsultant i wykładowca z ogólnopolską i europejską inicjatywą Tato.net, której celem jest wspieranie rozwoju kompetencji ojcowskich.

Jest członkiem kilku stowarzyszeń edukacyjnych i naukowych, angażuje się w opracowywanie i realizację projektów społecznych we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami państwowymi i samorządowymi.

 

KONTAKT

Renata Dobrowolska
Tel. 667 800 180
e-mail: renata.dobro1@gmail.com