Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Rok kulturalny 2020-21 rozpoczynamy 1 października

Szanowni Państwo,

Nowy rok kulturalny 2020/2021 w GOK Lesznowola rozpocznie się z dniem 1 października. Zapisy na zajęcia rozpoczną się od 21 września.

Oferta wszystkich zajęć kulturalno-artystycznych wraz z próbami zespołów oraz zajęć integrujących (Kluby) jest dostępna w górnej części strony na pasku w dziale "Zajęcia".

Uprzejmie informuję, iż z uwagi na wciąż trwającą pandemię, jesteśmy zmuszeni planować wszelkie zajęcia stosując ścisły reżim sanitarny, co oznacza nie tylko dezynfekcję ale i  ograniczoną liczbę miejsc podczas spotkań i zajęć w salach filii GOK Lesznowola.

Mam jednak wielką nadzieję, że mimo to wybrniemy z trudnej sytuacji, traktując ją jako wyzwanie i każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie oraz dla swoich rodzin. Zachęcam do śledzenia szczegółowych  informacji w drugiej połowie września.
 

Z artystycznym pozdrowieniem
Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor GOK Lesznowola