Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Wyjazd Klubu Kobiet Panie Przodem do kina na film pt. "1800 gram"

 

Drogie Panie,

Za nami kurs robienia sushi i jedzenia pałeczkami a przed nami w poniedziałek 18.11.2019 r.  Kino Kobiet w Blue City.

Zapraszam Was do kina na premierowy film „1800 gram” z różnymi atrakcjami i konkursami przed seansem. Tym razem hasłem wieczoru jest WRÓŻKA!!!!

W ten czarodziejski wieczór mam dla Was niespodziankę!!!! Klub Panie Przodem wchodzi na seans ZA DARMO (na hasło Panie Przodem).

Muszę jedynie podać ile nas będzie, tak więc bardzo proszę zainteresowane Panie o potwierdzenie do poniedziałku, do mnie mailowo (marzena@malinowski.home.pl) lub smsem chęć uczestnictwa (tel.606671770).

Ponadto, jak zwykle, zbieram zgłoszenia od Pań, które chciałyby zostać dowiezione.

Do zobaczenia w poniedziałek, początek seansu 18.30 ale warto być wcześniej aby skorzystać z różnych przygotowywanych atrakcji.

Marzena Malinowska
Koordynator Klubu Kobiet Panie Przodem
 
Relacja z wieczoru:

Klub Kobiet Panie Przodem ze swą koordynator p. Marzenną Malinowską wczoraj pojechał do kina Blue City w Warszawie na premierowy film pt. "1800 gram". Przed seansem, w ramach "Kina Kobiet", przybyłe na film panie mogły wziąć udział w zabawnych, atrakcyjnych konkursach, przebierając się za wróżki. Czy to był udany wieczór? O tak! Jak każdy z KKPP!

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją