Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
78. rocznica rozstrzelania więźniów Pawiaka. Magdalenka (28-05-2020)


28.05.2020 - 78 rocznica rozstrzelania więźniów Pawiaka na wzgórzach Magdalenki.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne w Polsce uprzejmie informujemy, iż uroczystość ograniczy się tylko do Mszy świętej oraz złożenia kwiatów przez delegacje w Miejscu Pamięci w magdaleńskim lesie.

Uwaga!
 
Co roku zapewnialiśmy autokary, którymi goście z całej Polski, uczestniczący w uroczystości w Muzeum Pawiaka w Warszawie, przyjeżdżali na Miejsce straceń do Magdalenki na uroczystości w tym miejscu. Tym razem, ze względu na sytuację epidemiologiczną autokarów nie będzie. Bardzo prosimy o nie branie w tym roku osobistego udziału. Uroczystość będzie kameralna, wezmą w niej udział organizatorzy - ze względów bezpieczeństwa oraz obostrzeń dotyczących zakazu zgromadzeń prosimy o obejrzenie transmisji online.
 

Zachęcamy do zostania w domu. Transmisja na żywo z nabożeństwa odbędzie się 28 maja 2020 r. o godz. 15.00 na fanpage Parafia św. Marii Magdaleny w Magdalence

Odbędzie się też relacja z uroczystego złożenia kwiatów w Miejscu Pamięci.
 
#zostańwdomu