Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
80. rocznica rozstrzelania więźniów Pawiaka. Magdalenka (28-05-2022)


28.05.2022 r. - obchody 80. rocznicy rozstrzelania więźniów Pawiaka na wzgórzach Magdalenki. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Muzeum Więźniów PAWIAK w Warszawie i GOK Lesznowola.
 
Szanowni Państwo, informujemy, iż zaszła zmiana trzecim punkcie programu - miejsce spektaklu teatralnego.
 
Zaktualizowany plan uroczystości:
14.00 - Msza św. w kościele pw. św. Marii Magdaleny - Magdalenka, ul. ks. Słojewskiego 19
 
15.00 - Uroczyste złożenie kwiatów na Miejscu Straceń - Magdalenka, ul. Jarzębinowa. Bardzo prosimy delegacje składające kwiaty o przybycie na Miejsce Straceń do godziny 14.50 i podpisanie szarf.
 
16.00 - Poczęstunek polowy i spektakl "Żelaznymi łzami" w reż. Joanny Godlewskiej, w wykonaniu teatru Scena Przyfabryczna. W spektaklu wystąpią: Anna Grochowska-Habza, Andrzej Dębkowski, Janusz Godlewski, śpiew: Jagoda Polesiak, Dorota Hyży, Renata Sobczyk.
 
UWAGA! Ze względu na deszczową prognozę pogodę spektakl teatralny obędzie się w filii GOK w Łazach przy ul. Przyszłości 8. Reszta programu bez zmian.
 
Zdjęcia z wydarzenia: