Alexander Martinez. Lesznowolski Dzień Kobiet 2019. Łazy (02-03-2019)

02.03.2019 r. godz. 17.00 - Koncert z okazji Lesznowolskiego Dnia Kobiet w wyk. Alexandra Martineza. Na koncert zaprasza Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Miejsce: sala sportowa w SP w Łazach, ul. ks. Słojewskiego 2.

Zdjęcia z wydarzenia:

W sobotę, 2 marca br. odbył się Koncert Alexandra Martineza, który wystąpił z okazji Lesznowolskiego Dnia Kobiet. Na muzyczny wieczór do sali sportowej SP w Łazach przy ul. Słojewskiego zaprosili Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

Tradycją już stało się to, że uroczystość pięknie otworzyli panowie radni. Pan Łukasz Grochala - Zastępca Przewodniczącej Rady Gminy Lesznowola oraz pan Konrad Borowski złożyli wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia, po czym zaprosili na scenę znakomitego piosenkarza Alexandra Martineza.

Wokalista od razu porwał swym pięknym głosem oraz niezwykłą osobowością sceniczną licznie przybyłą publiczność. Zaprosił także do tańca niektóre z lesznowolskich Pań! Podczas koncertu wysłuchaliśmy największych, światowych przebojów różnych gatunków muzycznych.

Za wspaniały koncert podziękowali Artyście p. Iwona Pajewska-Iszczyńska - Vice Wójt Gminy Lesznowola, p. Jolanta Walentyna Sobolewska - Dyrektor GOK Lesznowola oraz p. radny Konrad Borowski. Wszystkim przybyłym paniom strażacy rozdawali symboliczne, wiosenne kwiaty.

Za ten uroczy wieczór serdecznie dziękujemy znakomitemu Artyście oraz naszej wspaniałej, lesznowolskiej publiczności!

Alexander (Alex) Martinez - tancerz, piosenkarz i imitator. Znakomite warunki głosowe umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal we wszystkich gatunkach muzycznych od muzyki pop, rock, poprzez jazz i na klasyce skończywszy. Jest laureatem III miejsca w drugiej edycji programu "Mam Talent". Wystąpił na Koncercie Inauguracyjnym Europejskiego Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy. Śpiewał również wielokrotnie z Orkiestrą OBLIGATO m. in. w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, Filharmonii Narodowej w Warszawie, Auditorium Maximum - Krakowie i wiele innych. W najbliższym czasie wypromuje się jego premierowa płyta "It's Impossible", którą sam napisał i do której komponował wszystkie piosenki.

Źródło: http://alexandermartinez.pl/