Anna Sobczak. Wystawa malarstwa (27-02-2022)

27.02.2022 r. godz. 17.00 - Wernisaż wystawy malarstwa Anny Sobczak. Miejsce: Galeria Pasaż
filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2

Anna Sobczak. Malarstwo olejne, akwarela, rysunek.
Członkini ZAP od 2019 roku.
Członkini International Association of Art/UNESCO.
Od 2017 roku uczestniczy w zajęciach Akademii Otwartej na ASP Warszawa. Pracownia "Światło i Kolor" prof. Apoloniusza Węgłowskiego.
Inspiracje czerpie z natury, relacji z innymi ludźmi  i emocji, jakich doświadcza.
Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych i plenerach.
Laureatką Grand Prix konkursu ogólnopolskiego "Malujmy swoje życie" GOK Lesznowola 2020.
Wystawa indywidualna w Elektrowni Powiśle "Dalekie i bliskie"- luty 2022.
Z gminą Lesznowola związana od 2006 roku. Mieszkanka Nowej Iwicznej.
Wystawa przedstawia prace powstałe w ostatnich latach. Malarstwo olejne i akwarele. Różnorodne tematycznie. Powstały zarówno w pracowni ASP, jak i w domu. Szczególnie dużo prac jest z okresu lockdownu.