Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Cennik i plan zajęć w GOK Lesznowola

Cennik w roku kulturalnym 2018/2019 - do pobrania

Plany zajęć cyklicznych 2018/2019 - do pobrania

 

Filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 25c

Poniedziałek 09.00 – 20.00
10.00 – 11.00 – ceramika – Urszula Kuligowska
14.00 – 19.00 – nauka gry na gitarze – Aleksander Kabaciński
15.30 – 19.30 – studio piosenki – Tomasz Winiarski
15.00 – 16.00 – ceramika – Ula Kuligowska

Wtorek 08.00 – 20.00
09.00 – 11.00 – Świetliczaki (gry i zabawy z dziećmi kl. I-IV) – Karolina Kieś
10.00 – 11.00 – Przestrzeń Rękodzieła Dla Dzieci – Ula Kuligowska
15.00 – 20.00 – nauka gry na instrumentach klawiszowych – Norbert Satora
17.00 – 20.00 – Klub Seniora (1. i 3. wtorek miesiąca)
17.00 – 20.00 – Mama Ma Wychodne (Klub Mam) (2. i 4. wtorek miesiąca)

Środa 08.00 – 20.00
09.00 – 11.00 – Świetliczaki (gry i zabawy z dziećmi kl. I-IV) – Karolina Kieś
10.00 – 18.00 – nauka gry na instrumentach klawiszowych – Andrzej Kakietek
15.15 – 16.15 – projektowanie mody – Karolina Kieś
16.00 – 17.00 – warsztaty bębniarskie – Katarzyna Kosycarz
16.30 – 17.30 – rysunek (młodzież) – Karolina Kieś
17.00 – 18.00 – warsztaty bębniarskie – Katarzyna Kosycarz
18.00 – 19.30 – warsztaty filmowe dla zaawansowanych (0-100 lat) – Maciej Jagodziński 

Czwartek 09.00 – 20.00
09.30 – 10.00 – Plastusie (zajęcia plastyczne dla dzieci 2-4 lata) – Karolina Kieś
10.00 – 18.00 – nauka gry na instrumentach klawiszowych – Norbert Satora
10.15 – 11.15 – sztuka z odzysku – Karolina Kieś
15.00 – 16.00 – zakątek artysty – Karolina Kieś
15.00 – 16.30 – arytmetyka mentalna (7-9 lat) – Alona Suchodolska
16.30 – 18.00 – arytmetyka mentalna (10-12 lat) – Alona Suchodolska
16.45 – 17.15 – taniec dla dzieci 3-4 lata – Akademia PASO
17.15 – 18.00 – hip hop dla dzieci 5-6 lat – Akademia PASO
18.00 – 19.00 – street dance 7-12 lat – Akademia PASO

Piątek 08.00 – 20.00
10.00 – 18.00 – nauka gry na instrumentach klawiszowych – Andrzej Kakietek
15.30 – 19.30 – studio piosenki – Tomasz Winiarski
18.00 – 19.00 – pilates – Daria Zawiślak
19.00 – 20.00 – pilates – Daria Zawiślak

 

 

Filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2

Poniedziałek 08.00 – 20.00
10.00 – 12.00 – arytmetyka mentalna (UTW) – Joanna Zielińska
12.00 – 20.00 – nauka gry na instrumentach klawiszowych – Norbert Satora
12.00 – 15.00 – studio piosenki – Tomasz Winiarski
12.30 – 13.30 – gimnastyka – Gabriela Helak
16.30 – 18.30 – ceramika (UTW) – Joanna Zielińska
17.00 – 18.00 – taniec nowoczesny dla dzieci 5-6 lat – Akademia PASO
17.00 – 18.30 – warsztaty filmowe dla poczatkujących (7-14 lat) – Maciej Jagodziński
18.00 – 19.00 – jazz dla dzieci 7-12 lat – Akademia PASO
18.30 – 20.00 – warsztaty filmowe dla poczatkujących (powyżej 14 lat) – Maciej Jagodziński

Wtorek 12.00 – 20.00
16.00 – 17.00 – ceramika – Ula Kuligowska
16.00 – 20.00 – nauka gry na instrumentach klawiszowych – Andrzej Kakietek
16.00 – 20.00 – studio piosenki – Tomasz Winiarski
17.00 – 17.45 – zumba kids – Agnieszka Musioł-Posyniak
18.00 – 18.55 – zumba – Agnieszka Musioł-Posyniak

Środa 08.00 – 21.00
08.30 – 09.30 – gimnastyka – Gabriela Helak
09.40 – 10.40 – gimnastyka – Gabriela Helak
10.00 – 12.00 – Klub Rodziców
11.00 – 13.00 – herbatka z królową (UTW) – Anna Sobczak
14.00 – 19.00 – nauka gry na gitarze/akordeonie w st. podst. – Aleksander Kabaciński
18.00 – 19.00 – latino solo dla kobiet – Akademia PASO (Jakub Perzanowski)
18.00 – 21.00 – malarstwo i rysunek – Jan Drewicz
18.00 – 19.30 – wieczór z piosenką (UTW)  – Tomasz Winiarski (2. środa miesiąca)
18.30 – 20.00 – Klub Podróżnika PO HORYZONT (1. środa miesiąca)
19.00 – 20.00 – taniec towarzyski dla par – Akademia PASO (Jakub Perzanowski)

Czwartek 10.00 – 20.00
10.00 - 14.00 – wykłady UTW
12.00 – 15.00 – malarstwo i rysunek – Jan Drewicz
14.00 – 19.00 – nauka gry na gitarze/akordeonie w st. podst. – Aleksander Kabaciński
17.00 – 18.00 – szachy – Wojciech Różycki
17.00 – 20.00 – malarstwo i rysunek – Jan Drewicz
od godz. 18.30 – Klub Kobiet Panie Przodem (2. i 4. czwartek miesiąca)

Piątek 08.00 – 20.00
08.30 – 09.30 – gimnastyka – Gabriela Helak
09.40 – 10.40 – gimnastyka – Gabriela Helak
10.00 – 12.00 – Klub Rodziców
11.00 – 11.45 – Elemeledutki – Monika Zaborniak (zajęcia ruszyłyby od XI)
12.00 – 15.00 – studio piosenki – Tomasz Winiarski
16.00 – 17.00 – zakątek artysty – Jan Drewicz
17.30 – 19.00 – robotyka – Roboteco
18.40 – 19.35 – zumba – Agnieszka Musioł-Posyniak

 

Filia GOK Lesznowola w Wólce Kosowskiej, ul. Nadrzeczna 23

Poniedziałek 11.00 – 19.00
14.00 - 17.00 - zajęcia świetlicowe - Bożena Ziemnicka
17.30 – 18.15 – zumba kids – Renata Jaskólska

Wtorek 12.00 – 20.00
16.30 – 17.30 – zakątek artysty – Jan Drewicz
17.45 – 18.45 – rysunek (dzieci) – Jan Drewicz

Środa 12.00 – 20.00
14.00 - 19.00 - zajęcia świetlicowe - Bożena Ziemnicka
16.30 – 17.30 – ceramika – Joanna Jagodzińska

Czwartek 12.00 – 20.00
12.00 - 20.00 – studio piosenki - Tomasz Winiarski

Piątek 8.00 – 16.00
12.00 - 16.00 - zajęcia świetlicowe - Bożena Ziemnicka

 

 

Filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8

Poniedziałek 11.00 – 19.00
14.00 – 17.30 - nauka gry na instrumentach klawiszowych – Olivia Kaczyńska
14.00 – 19.00 – nauka gry na instrumentach klawiszowych – Andrzej Kakietek
18.00 – 20.00 – chór SEMPRE – Olivia Kaczyńska

Wtorek 12.00 – 20.00
13.00 – 17.00 – prawnik
16.30 – 17.30 - zakątek artysty – Karolina Kieś
18.00 – 20.00 - Lesznowolska Orkiestra Symfoniczna – Arkadiusz Górka

Środa 12.00 – 20.00
18.00 – 18.45 – zumba kids - Renata Jaskólska
19.00 – 19.55 – zumba – Agnieszka Musioł-Posyniak

Czwartek 12.00 – 20.00
16.00 – 20.00 – prawnik
18.00 – 20.00 - Lesznowolska Orkiestra Symfoniczna – Arkadiusz Górka

Piątek 8.00 – 16.00
8.00 – 12.00 - prawnik
15.00 – 16.00 - nauka gry na instrumentach klawiszowych – Olivia Kaczyńska

 

Filia GOK Lesznowola w Magdalence (CIS), ul. Lipowa 28

Poniedziałek 9.00 – 17.00
09.00 - 10.00 - gimnastyka - Gabriela Helak
11.00 - 15.00 - chór OKTAWA - Magdalena Świderek
11.00 – 13.00 – trening pamięci (UTW)

Wtorek 9.00 – 17.00
10.00 - 11.30 – nordic walking (UTW)
15.00 – 17.00 – warsztaty witrażu (UTW) – Kazimierz Marczak

Środa 10.00 – 20.00
10.00 - 14.00 - wykłady UTW
12.00 - 20.00 – sztuka konwersacji (angielski) - Lydia Kowalska-Oszczygieł
14.00 – 15.30 – literatura (UTW) – Agnieszka Lis
17.00 - 20.00 - Klub Seniora
18.00 – 19.30 – wieczór z piosenką (UTW) – Tomasz Winiarski (3. środa miesiąca)

Czwartek 12.00 – 20.00
12.00 - 15.00 – akwarela (UTW) – Anita Błażejewska
17.15 - 18.15 - gimnastyka - Gabriela Helak
18.30 - 19.30 - gimnastyka - Gabriela Helak

Piątek 12.00 – 20.00
12.00 – 20.00 – nauka gry na gitarze/ukulele – Michał Sawicki

 

Siedziba główna GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6

Poniedziałek 8.00 – 20.00
10.00 – 11.30 – cantienica – Dorota Machnowska
19.00 – 19.55 – zumba – Agnieszka Musioł-Posyniak

Wtorek 8.00 – 16.00
10.00 – 11.00 – pilates – Daria Zawiślak

Czwartek 8.00 – 20.00
17.30 – 18.30 – cantienica – Dorota Machnowska
18.00 – 20.00 – chór gospel – Aleksandra Puacz-Markowska
19.00 – 19.55 – zumba – Agnieszka Musioł-Posyniak

Piątek 8.00 – 16.00
10.00 – 12.00 – tai chi – Dorota Machnowska

 

 

Filia GOK Lesznowola we Władysławowie – Galeria Na Górce, ul. Woj. Polskiego 64
Wtorek 9.00 – 16.00
Środa 11.00 – 20.00
Czwartek 11.00 – 16.00 i 18.00 – 20.00
Piątek 11.00 – 20.00

17.30 – 19.30 – Ręka Robi Dzieło (warsztaty 6-106 lat) – Ula Kuligowska
Sobota - 11.00 – 17.00

 

 

Filia GOK Lesznowola w Janczewicach, ul. Jedności 99a

Poniedziałek 12.00 – 16.30
Wtorek 12.00 – 20.00

16.00 – 20.00 – Big Band dla Frajdy – Tomasz Kłujszo

Środa 12.00 – 17.30
zajęcia komputerowe

Czwartek 12.00 – 20.00
15.00 – 16.00 - pilates – Katarzyna Bocian
17.00 – 18.00 - zakątek artysty – Karolina Kieś
18.00 – 19.00 – zumba - Renata Jaskólska

Piątek 11.00 – 17.00
zajęcia komputerowe
 

Świetlica OSP w Nowej Woli, ul. Krasickiego 215
Sobota
10.00 – 10.45 – zumba kids – Agnieszka Musioł-Posyniak

 

Świetlica Integracyjna w Zgorzale, ul. Cyraneczki 8
Wtorek
19.00 – 20.00 – aerobik (z elementami tańca) – Kamila Wierniuk-Osińska

Środa
Czwartek

19.00 – 20.00 – aerobik (z elementami tańca)  – Kamila Wierniuk-Osińska

Piątek
17.30 – 18.30 – zajęcia komputerowe – Maciej Jagodziński

 

 

Świetlica Integracyjna w Łazach, ul. Łączności 56
Wtorek
17.00 – 18.00 – gimnastyka – Gabriela Helak

Czwartek
19.00 – 20.15 – aerobik (z elementami tańca) – Monika Burkacka