Cypher NWiC 2018. Skatepark Nowa Iwiczna (23-06-2018)

23.06.2018 r. od godz. 11.00 - Cypher NWiC 2018. Organizator: DJ Staszek Selektah i inni. Miejsce: skatepartk w Nowej Iwicznej.

W tym roku kolejna 6 edycja imprezy "Cypher NWiC" w zupełnie nowej odsłonie. Z wsparciem ekipy Couch Raiders organizujemy na Skatepark Nowa Iwiczna zawody deskorolkowe oraz bestrick. Jak co roku Graffiti Jam dla zaproszonych gości oraz chętnych writterów (priv) pokryje zasięg skwerku. Nasi Dj'e TURNTABLIŚCI zadbają o wypełnienie przestrzeni dobrą muzyką. Na scenie usłyszymy między innymi Had Hades i Ajman a po koncertach Silent Disco AFTER PARTY pod gołym niebem do białego rana. Całość poprowadzi niezawodny stary wyga polskiego hip-hopu Rufin MC.

Szczegóły w wydarzeniu na Facebook - Cypher NWiC 2018