Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Czego nie wiesz o podatkach i zmianach obowiązujących od stycznia 2020. KKPP (09-01-2020)


9.01.2020 godz. 18.30 -  Czego nie wiesz o podatkach i zmianach obowiązujących od stycznia 2020 roku. Spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

 

Drogie Panie,

Witam Was serdecznie w Nowym Roku. Już w tym tygodniu 09.01.2019 r. o godzinie 18.30, jak zwykle w filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2 spotkamy się, aby porozmawiać tym razem o kwestiach dotyczących nas wszystkich, czyli o podatkach i zmianach, które obowiązują nas od stycznia 2020 roku.

Spotkanie poprowadzi nasza klubowa koleżanka, specjalistka od finansów Marzena Grzeszczyk.

Prośba z jej strony, aby osoby, które będą obecne na spotkaniu przygotowały sobie pytania mniej więcej, czego chciałyby się dowiedzieć. Jeżeli któraś z Was ma bardzo szczegółowe pytania to jest możliwość przesłać je wcześniej do Marzeny lub do mnie aby nasza prelegentka miała szansę się wcześniej trochę przygotować, aby miała 100 % pewną wiedzę z podstawą prawną. Wiadomo, ze żadna księgowa wszystkiego nie wie.

Jeśli nie będzie czegoś pewna to sprawdzi i napisze po spotkaniu tej osobie email.

Na spotkaniu powie nam o zmianach jakie nastąpiły w 2019 roku, i zmianach w 2020 roku. Przykładowo obniżka PIT z 18% na 17%.

Serdecznie zapraszam i do zobaczenia w czwartek,

Marzena Malinowska
Koordynator KKPP