Elżbieta Hampson - malarstwo. Galeria PASAŻ. Mysiadło (18-11-2018)

18.11.2018 r. godz. 18.00 - Wystawa Malarstwa Elżbiety Hampson. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny.

Elżbieta Hampson urodziła się w Warszawie, przez wiele lat mieszkała w Wielkiej Brytanii lecz powróciła do swojej ojczyzny.

Maluje głównie pejzaże, kwiaty, martwą naturę, fascynuje ją kolor i światło. Ulubioną techniką jest malarstwo olejne, ale też akwarela i akryl. W roku 2018 zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Malarstwa Surrealistycznego pn. "Salvador Dali moją inspiracją" za obraz pt. "Telefon do przyszłości". Brała udział w wielu wystawach zbiorowych a także ma na swym koncie wystawy indywidualne.

Obecna wystawa to indywidualny pokaz prac powstałych z poszukiwań i inspiracji ostatnich lat.

Folder wystawy (do pobrania w pliku pdf.)