Flaga Polski. Wirtualny konkurs fotograficzny na FB z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości (01/05/2018 - 06/05/2018)

Zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w otwartym wirtualnym konkursie fotograficznym pt. "Flaga Polski". Konkurs zorganizowany jest z okazji Święta Flagi oraz z cyklu wydarzeń pn. "100 lat  Niepodległości".

Posty ze zdjęciami można było zamieszczać od 1 maja do niedzieli 06.05.2018 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Flaga Polski. Konkurs fotograficzny" na fanpage'u GOK Lesznowola.

WYNIKI KONKURSU:

Protokół pokonkursowy

Komisja w składzie: Jan Drewicz, Anna Piekutowska i Aneta Zielińska
oceniła nadesłane prace i postanowiła nagrodzić prace trzech autorów:

I miejsce: Daniel Zet
II miejsce: Maria Kulesa
III miejsce: Maja Bobrowska

Komisja postanowiła nie przyznać wyróżnień.

Prosimy laureatów o podanie danych adresowych potrzebnych do przysłania nagrody - na adres: gok@gok-lesznowola.pl z tematem maila: "Laureat konkursu FLAGA POLSKI"

Serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom!

Zwycięskie fotografie:

I miejsce: Daniel Zet

II miejsce: Maria Kulesa

III miejsce: Maja Bobrowska

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Flaga Polski" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs zorganizowany jest z okazji Święta Flagi oraz z cyklu wydarzeń pn. "100 lat  Niepodległości" i ma charakter otwarty.
  2. Aby wziąć udział w konkursie:
    - należy kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
    - należy napisać post z dołączonym z zdjęciem
    - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
  3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia oraz posiada własne konto na Facebook'u i samodzielnie wykona zdjęcie przedstawiające flagę Polski - umieszczoną np. na domach, instytucjach, masztach, w parkach i w innych miejscach - przedstawioną w ciekawym ujęciu kompozycyjnym oraz zachowane w należytej symbolice patriotycznej.
  4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Flaga Polski. Konkurs fotograficzny".
  5. W poście można zamieścić tylko jedno zdjęcie. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju itp.).
  6. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
  7. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
  8. Konkurs trwać będzie do 6 maja 2018 r. roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieścić zdjęcie w poście wydarzenia.
  9. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz trzy wyróżnienia. Komisja ma prawo do nieprzyznania wszystkich nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
  10. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu 21 maja 2018 r.
  11. Wyniki konkursu fotograficznego zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
  12. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postu z fotografią w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Polub Fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli:

Codziennie nowe posty oraz informacje!