Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Fotograficzna mapa gminy Lesznowola. Napisz post ze zdjęciem na Fb (22-06-2020)


Stwórzmy wspólnie fotograficzną mapę gminy Lesznowola - naszej małej ojczyzny w wydarzeniu na Fb "Fotograficzna mapa gminy Lesznowola. Napisz post ze zdjęciem."
 
Zapraszamy mieszkańców oraz sympatyków gminy Lesznowola do udziału w zabawie. Chcemy stworzyć z Waszą pomocą wielką wirtualną mapę naszej gminy Lesznowola. Wystarczy samodzielnie zrobić zdjęcie ze swojego okna, zza furtki albo bramy, widok na ulicę czy działkę.
 
Najlepiej, gdy będą to zdjęcia rozpoznawalnych i interesujących miejsc w swojej okolicy – architektury, natury.
 
Fotografie własnego autorstwa należy wkleić jako post  w wydarzeniu do zakończenia terminu, tj. do 22 czerwca 2020 r. godz. 23.59 - z opisem przedstawionego miejsca.
 
Wstawienie fotografii jest równocześnie formą oświadczenia wstawiającego post o ich własnym autorstwie oraz zgodą do przetwarzania ich przez GOK Lesznowola w celu stworzenia mapy gminy Lesznowola. Z góry dziękujemy za udział w akcji!