Fotograficzny konkurs wirtualny na Fb. Napisz post: Kolory mojego lata 2018 (18/07/2018 - 22/07/2018)

Zaprosiliśmy młodzież i dorosłych do udziału w otwartym wirtualnym konkursie fotograficznym z wakacyjnego cyklu konkursów. Tym razem pt. "Napisz post: Kolory mojego lata".

Posty ze zdjęciami (do 5 zdjęć jednego autora) można było zamieszczać od 18 lipca do niedzieli 22.07.2018 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Napisz post: Kolory mojego lata" na fanpage'u GOK Lesznowola.

W Y N I K I   K O N K U R S U

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli ogłasza WYNIKI wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Kolory mojego lata", ogłoszonego w lipcu 2018 r. Konkurs został ogłoszony na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl oraz na fanpage’u GOK Lesznowola w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/198176490854019/?active_tab=about

Po obejrzeniu 122 prac zgłoszonych przez 28 autorów do konkursu, Komisja Konkursowa w składzie:

- Grzegorz Emanuel - fotografik, aktor - przewodniczący
- Jolanta Walentyna Sobolewska - dyrektor GOK Lesznowola, plastyk
- Anna Piekutowska - pracownik GOK

postanowiła nagrodzić 6 fotografii spośród wszystkich biorących udział w konkursie.

I miejsce – Anna Niezabitowska
II miejsce – Bogda Bramowicz
III miejsce – Marzena Biegała

Trzy wyróżnienia otrzymują: Agnieszka Podleśna, Marcin Maciołek i Piotr Włodarczyk.

Gorąco gratulujemy laureatom i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział!

Protokół pokonkursowy

W Y S T A W A  P O K O N K U R S O W A

Zapraszamy do siedziby GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 do oglądania wystawy pokonkursowej ze wszystkimi 122 fotografiami. Będzie trwać do końca wakacji.

R O Z D A N I E   N A G R Ó D   I   W Y R Ó Ż N I E Ń

Uroczystość rozdania nagród i wyróżnień, odbyła się podczas Malarskiej Niedzieli w Mysiadle w dn. 29.07.2018 r. w filii GOK w Mysiadle przy Topolowej 2. Laureatów zaprosiliśmy na godz. 16.30 - koniecznie z aparatami, bo była to także wspaniała okazja do zrobienia kolejnych ciekawych zdjęć.

Nagrody z rąk dyrektor GOK Lesznowola p. Jolanty Walentyny Sobolewskiej odebrali osobiście p. Anna Niezabitowska - laureatka I miejsca oraz p. Piotr Włodarczyk, który otrzymał wyróżnienie.

Zdjęcia z rozdania nagród:

Nagrodzone prace fotograficzne:

"Wszystkie kolory mojego lata zamykają się w jedno Cinque Terre.
Niesamowicie silna Vernazza która odzyskuje swoją urodę po powodzi kilka lat temu.
Zatoka Poetów z taką ilością niebieskich barw że nawet nie umiem ich nazwać
i moja ukochana Manarola, która po prostu jest najpiękniejsza"

- Anna Niezabitowska - I miejsce

"Kolory mojego lata"
- Bogna Bramowicz - II miejsce

"A to są moje kolory lata. Kolory przyjaźni, radości i ciepła"
- Marzena Biegała - III miejsce

"Wspólne spacery po plaży..."
- Agnieszka Podleśna - wyróżnienie

"Kolory mojego lata"
- Marcin Maciołek - wyróżnienie

"Pomalować świat..."
- Piotr Włodarczyk - wyróżnienie

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Kolory mojego lata" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
  2. Aby wziąć udział w konkursie:
    - należy kliknąć "zainteresowany/a" lub "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
    - należy napisać post z dołączonym z zdjęciem lub serią do 5 zdjęć
    - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
  3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia oraz posiada własne konto na Facebook'u i doda post z samodzielnie wykonanymi zdjęciami przedstawiającymi miejsca, ludzi, przyrodę lub inne tematy w ciekawej kolorystyce. Można temat potraktować metaforycznie.
  4. Fotografię lub cykl fotografii należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Napisz post: Kolory mojego lata"
  5. W poście można zamieścić kilka zdjęć, nie więcej jednak niż 5. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju itp.).
  6. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
  7. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
  8. Konkurs trwać będzie od 18 do 22 lipca 2018 r. roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieścić zdjęcie w poście wydarzenia.
  9. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz trzy wyróżnienia. Komisja ma prawo do nieprzyznania wszystkich nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
  10. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu 25 lipca 2018 r.
  11. Wyniki konkursu fotograficznego zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
  12. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postu z fotografią w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Polub Fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli:

Codziennie nowe posty oraz informacje!