Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Gramy dla Michałka - akcja charytatywna (24-08-2018)


24.08.208 r. godz. 16.30 na stadionie sportowym i na parkingu przy SP w Nowej Iwicznej odbył się Mecz charytatywny Samorząd vs. Mieszkańcy i piknik na rzecz małego Michałka z Nowej Woli.

 

Jeszcze we wrześniu trwa licytacja internetowa, a cały z niej dochód przekazany zostanie na leczenie Michałka. Zachęcamy do zakupu produktów, dzieł sztuki, płyt muzycznych i usług, które czekają na Państwa, w postach na Facebook, na grupie #BazarekdlaMichałka Michał Dziedzic

 

Chłopiec urodził się z rzadką chorobą układu kostno-szkieletowego oraz wadą serca. Przed nieuleczalnym kalectwem mogą uchronić Michałka specjalistyczne operacje ortopedyczne oraz intensywna rehabilitacja. Chłopiec ma szansę na operację u wybitnych specjalistów z USA, którzy pod koniec sierpnia przyjadą do Warszawy.  Koszt operacji wynosi aż 377 353 zł i przekracza możliwości finansowe Rodziny Michała. 

Mecz charytatywny i piknik w Nowej Iwicznej to jedna z kilku inicjatyw, podczas których zbierane są środki na sfinansowanie tej operacji. 

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji - dmuchańce i strefę zabaw dla dzieci, pokaz zumby, koncerty, loterie i licytacje. Będzie można wylicytować m.in. koszulki klubowe z autografami znanych sportowców, jazdę próbną samochodem marki Tesla, piękne obrazy     a nawet kolację z Wójt Gminy Lesznowola Marią Jolantą Batycką-Wąsik. 

Na scenie charytatywnie wystąpili m.in.: Iluzjonista Konrad Modzelewski, Big Band dla Frajdy, Kolorofonia, Sławek Kosiński i Aleksandra Błachno. 

Serdecznie zapraszamy do udziału! Gramy dla Michałka - włącz się do gry!! 

Podczas pikniku w Nowej Iwicznej pomagaliśmy też  innemu mieszkańcowi naszej gminy - 25 letniemu Kamilowi, który czeka na przeszczep szpiku kostnego od niespokrewnionego dawcy. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Fundacji DKMS i zarejestrowania się w bazie dawców szpiku.

 

Źródło - strona Gminy Lesznowola, artykuł: https://www.lesznowola.pl/news/slider/gramy-dla-michalka-wlacz-sie-do-gry#cnt

Po szczegółowe informacje zapraszamy do wydarzenia na Facebook: Gramy dla Michałka