Gruszki Na Wierzbie 2018. Stara Iwiczna (22-04-2018)

22.04.2018 godz. 16.00 –  Wielki Przegląd Twórczości Uczestników Zajęć Cyklicznych w GOK Lesznowola pn. Gruszki Na Wierzbie 2018. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Raz w roku wszyscy uczestnicy zajęć cyklicznych we wszystkich placówkach Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli mają okazję spotkać się razem i zaprezentować swoje umiejętności oraz talenty sceniczne i manualne.  Występują zespoły artystyczne, wokaliści, mali i duzi muzycy grający na instrumentach a także odbywa się wielka, piękna wystawa prac plastycznych ze wszystkich pracowni GOK-owskich.  Tym razem wystawa odbędzie się w innym terminie. O dokładnej dacie wernisażu powiadomimy nieco później.

Serdecznie zapraszamy do udziału w artystycznym święcie pn. "Gruszki Na Wierzbie" i życzymy wspaniałych prezentacji rozwijanych zdolności!

Z artystycznym pozdrowieniem
Jolanta Walentyna Sobolewska
- Dyrektor GOK Lesznowola
wraz z Pracownikami

Filmy z wydarzenia - playlista

Zdjęcia z wydarzenia:

Harmonogram wejść na scenę w pliku do pobrania.