"Gryka"- baśń H.C. Andersena w wyk. Teatru Telimena (29-05-2021)

29.05.2021 r. godz. 17.00 na fanpage i YT GOK Lesznowola  - premiera  adaptacji baśni H. C. Andersena pt. "Gryka" w wyk. Teatru Telimena pod kier. Anity Kochanowskiej-Cydzik.

"Gryka" H. C. Andersena

Występują: Dorota Hyży, Anita Kochanowska Cydzik
Tłumaczenie:
Stefania Beylin, Jarosław Iwaszkiewicz
Adaptacja: Anita Kochanowska-Cydzik
Ilustracje: Jan Drewicz
Montaż: Maciej Jagodziński

Informacja

Szanowni Państwo, trwa nabór do zagrania w kolejnej adaptacji baśni H.C. Andersena w wykonaniu amatorskiego Teatru Telimena pod kier. p. instr. Anity Kochanowskiej-Cydzik.

Aby zgłosić się, należy do dnia 12 maja br. dołączyć do grupy na Fb pn. "Telimena. Warsztaty teatralne dla dorosłych", prowadzonej przez p. instruktor.

Wszystkie dotychczasowe przedstawienia można obejrzeć na fanpage GOK w dziale Filmy oraz na stronie internetowej GOK Lesznowola, tutaj.

Wystarczy chęć i odrobina odwagi, by przeżyć wspaniałą przygodę! Udział w zespole teatralnym jest nieodpłatny. Serdecznie zapraszamy!