Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
I Warsztaty Muzyczne w Magdalence (09/02/2018 - 11/02/2018)


Miejsce: 

Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Łazach- Magdalence, ul. Wiejska 2 ( tuż za kościołem w Magdalence)

Termin:

9-11 lutego 2017 r.

Warsztaty rozpocznęły się w godzinach popołudniowych w piątek, a zakończą koncertem po mszy o 12:30.

Po co?:

Warsztaty to miejsce spotkań ludzi, którzy poprzez muzykę pragną spotkać Pana Boga w życiu. Wierzymy, że harmonia dźwięków jest odbiciem Boskiej harmonii. Podczas trzech dni będziemy uczyć się pod okiem wybitnych muzyków śpiewu czterogłosowego z akompaniamentem orkiestry. Udoskonalimy emisję głosu, poznamy nowy repertuar muzyki liturgicznej i religijnej. Zwieńczeniem warsztatów będzie msza święta o godz. 12.30 w Kościele św. Marii Magdaleny w Magdalence oraz koncert finałowy w wykonaniu chóru i orkiestry stworzonej przez uczestników warsztatów

Dla kogo?: 

Zapraszaliśmy wszystkich, którzy lubią śpiewać. Nie trzeba mieć wykształcenia muzycznego ani doświadczenia w śpiewie chóralnym, wystarczy entuzjazm do śpiewania. 

Warsztaty są przeznaczone również dla instrumentalistów. Jeśli grasz na jakimś instrumencie- zapraszamy Cię serdecznie, stworzymy orkiestrę.

Warunki uczestnictwa:

Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych oraz młodzieży licealnej i gimnazjalnej. Koszt uczestnictwa: 50 zł. Zapewniamy obiad w sobotę oraz wodę, kawę i herbatę.Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie formularza oraz wpłata na konto.
Formularz i nr konta bankowego dostępny na stronie: http://www.warsztatywmagdalence.pl/?kontakt-i-zapisy,1


Organizatorzy: 

Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach

Parafia św. Marii Magdaleny w Magdalence

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli

Film z wydarzenia:


Zdjęcia z wydarzenia:

Relacja: https://magdalenka.edupage.org/news/#296