Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
II Warsztaty Muzyczne w Magdalence (29/03/2019 - 31/03/2019)


29-31 marca 2019 r. - I Warsztaty Muzyczne w Magdalence. Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Łazach- Magdalence, ul. Wiejska 2


INFORMACJE:

Miejsce:
Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Łazach- Magdalence, ul. Wiejska 2 (tuż za kościołem w Magdalence)

Termin:
29-31 marca 2019 r.
Warsztaty rozpoczną się w godzinach popołudniowych w piątek, a zakończą koncertem po mszy o 12:30.

Po co?:
Warsztaty to miejsce spotkań ludzi, którzy poprzez muzykę pragną spotkać Pana Boga w życiu. Wierzymy, że harmonia dźwięków jest odbiciem Boskiej harmonii. Podczas trzech dni będziemy uczyć się pod okiem wybitnych muzyków śpiewu czterogłosowego z akompaniamentem orkiestry. Udoskonalimy emisję głosu, poznamy nowy repertuar muzyki liturgicznej i religijnej. Zwieńczeniem warsztatów będzie msza święta o godz. 12.30 w Kościele św. Marii Magdaleny w Magdalence oraz koncert finałowy w wykonaniu chóru i orkiestry stworzonej przez uczestników warsztatów.

Dla kogo?:
Zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać. Nie trzeba mieć wykształcenia muzycznego ani doświadczenia w śpiewie chóralnym, wystarczy entuzjazm do śpiewania. 

Warsztaty są przeznaczone również dla instrumentalistów. Jeśli grasz na jakimś instrumencie - zapraszamy Cię serdecznie, stworzymy orkiestrę.

Warunki uczestnictwa:
Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych oraz młodzieży licealnej i gimnazjalnej. Koszt uczestnictwa: 60 zł (dla instrumentalistów 40 zł). Zapewniamy obiad w sobotę oraz wodę, kawę i herbatę. Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie formularza oraz wpłata na konto.

Osoby niepełnoletnie powinny przed warsztatami dostarczyć zgodę rodziców.

Kontakt:
http://www.warsztatywmagdalence.pl/

warsztatywmagdalence@gmail.com


Organizatorzy: 

Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach

Parafia św. Marii Magdaleny w Magdalence

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli