Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Inauguracja Roku Akademickiego UTW 2018/2019. Koncert Adama Nowaka i Acoustic Amigos (10-10-2018)


10.10.2018 r. godz. 18.00 - Koncert: chór Oktawa oraz Adam Nowak i Acoustic Amigos z okazji Inauguracji Nowego Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Miejsce: Siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6.

Galeria zdjęć z wieczoru:

Chór UTW OKTAWA

Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku OKTAWA pod kier. Magdaleny Świderek, działający pod skrzydłami GOK Lesznowola jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Istnieje od 2007 r.


Skład zespołu Adam Nowak i Akustyk Amigos:

Adam Nowak - śpiew, gitary (Raz Dwa Trzy)

Jarek Treliński - gitara (Raz Dwa Trzy)

Karim Martusewicz - kontrabas (Voo Voo)

Adam Nowak i Akustyk Amigos to solowy, akustyczny projekt Adama Nowaka z zespołu Raz, Dwa, Trzy oraz Karima Martusewicza z zespołu Voo Voo i Jarka Trelińskiego z Raz Dwa Trzy.  Projekt ten jest jeszcze w fazie kształtowania się. Na koncertach można więc spodziewać  się wielu niespodzianek, łączących wspólne doświadczenia artystów, ich dotychczasowe dokonania jak i zupełnie nowe, często pra-premierowe wykonania  utworów Adama Nowaka. Utwory te w niedalekiej przyszłości znajdą miejsce na autorskiej, solowej płycie Adama Nowaka.

„Pomysł na wspólne muzykowanie powstał pod koniec roku 2013. Najzwyczajniej w świecie lubimy się towarzysko, dobrze się ze sobą czujemy, również artystycznie. W związku z tym postanowiliśmy przenieść te miłe doznania na scenę, a w niedalekiej przyszłości na płytę.

Pracujemy nad zupełnie nowym repertuarem, przez co na każdym koncercie można spodziewać się jakiejś pra pra pra premiery. Gramy nasze kompozycje do tekstów głównie Adama, ale nie tylko, ponieważ pojawia się Młynarski, czasem Grechuta, a nawet i Herbert. W programie mogą niekiedy znaleźć się także utwory z repertuaru naszych rodzimych zespołów, oczywiście w specjalnych akustycznych aranżacjach. Dzięki kameralnej oprawie, koncert ma charakter bardzo bliskiego, intymnego  spotkania z publicznością, którą prosimy by była  przygotowana na nieoczekiwany, również dla nas, przebieg wydarzeń .

Życzymy przyjemnego słuchania.