Kobiece Światoprzestrzenie 2023. Ogólnopolska wystawa malarstwa (05/03/2023 - 16/04/2023)

Szanowni Artyści,
Ogłaszamy nabór prac na IX edycję ogólnopolskiej wystawy malarstwa "Kobiece Światoprzestrzenie 2023".
Zapraszamy artystów malarzy profesjonalnych oraz amatorów do wzięcia udziału w zbiorowej Ogólnopolskiej Wystawie Malarstwa pt. "Kobiece Światoprzestrzenie 2023" i zaprezentowania swoich prac. W wystawie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
Tematyką prac jest dowolna interpretacja fizycznego, codziennego, jak
i duchowego życia kobiety. Dopuszczalne są portrety, sceny rodzajowe, pejzaże oraz abstrakcje o zabarwieniu emocjonalnym.

Ważne informacje organizacyjne:
Można nadesłać maksymalnie 2 prace malarskie przygotowane do ekspozycji (konieczna zawieszka, a w wypadku prac na papierze - pełna oprawa). Ogólna ilość nadesłanych prac oraz ich wartość artystyczna zdecyduje o tym, czy wyeksponowane zostaną wszystkie prace danego autora, czy tylko ich część lub żadna.
W przypadku prac wykonanych na papierze i eksponowanych za szybą (np. akwarela, sucha pastela, kolaż) prosimy także o przysłanie zdjęcia pracy na adres opiekuna wystawy.
Każda z prac na odwrocie musi zawierać następujące informacje:
- tytuł
- imię i nazwisko oraz miejscowość autora
- technika wykonania obrazu
- dołączona kartka z kontaktowym nr telefonu i adresem e-mail oraz podpisanym Oświadczeniem (tylko do wiadomości organizatorów)
Bez powyższego Oświadczenia prace nie wezmą udziału w ekspozycji.

Ostateczny termin nadsyłania prac - 27 lutego 2023 r. włącznie.

Prace można dostarczyć osobiście lub pocztą/ kurierem na adres:
Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli
ul. Nowa 6
05-500 Stara Iwiczna
Jeśli obrazy chcecie Państwo dostarczyć osobiście, zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.30.
Koszt transportu - wysyłki (również zwrotnie po zakończeniu wystawy) ponoszą autorzy dzieł.

Nadesłanie prac na wystawę jest jednocześnie zgodą autora na ich ekspozycję, fotografowanie i filmowanie w celach promujących wydarzenie oraz działania GOK Lesznowola.

Opiekunem wystawy jest p. Jan Drewicz, e-mail: jan.drewicz@gok-lesznowola.pl
Kontakt tel. do sekretariatu GOK Lesznowola: kom. 504 192 208