Kolumbia. Klub Podróżnika Po Horyzont. Mysiadło (04-12-2019)

4.12.2019 r. godz. 18.30 - Klub Podróżnika Po Horyzont. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2

Dominika Sidorowicz o sobie:

Podróżuję odkąd pamiętam. Kiedyś z rodzicami, a odkąd skończyłam 16 lat już bez.
Szacunkowe statystyki, nie lubię, wskazują na liczbę 77 krajów. Lata spędzone w podróży, w innych kulturach, pewnie około 6. To nie jest ważne. Ważna jest immersja, głębokość zanurzenia i intensywność doznań. Tak się dzieje w samotnej podróży, kiedy człowiek rozpuszcza swoją tożsamość i staje się częścią otaczającego świata. Przenika (w) kulturę, narrację, język innej przestrzeni. To lubię, w przeciwieństwie do liczb.

Zdjęcia z wydarzenia: