Konkurs wirtualny na Fb. Napisz post: Z czym kojarzy mi się muzyka kubańska (06/07/2018 - 09/07/2018)

KONKURS! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnych konkursach wirtualnych z cyklu "Napisz post", przeprowadzanych w specjalnie w tym celu tworzonych wydarzeniach na fanpage GOK Lesznowola.

Pierwszy z nich trwał  od piątku do poniedziałku włącznie - 6-9 lipca 2018 r. - do północy. W tym czasie można było odpowiadać na zadane pytanie, które brzmi:
"Z czym kojarzy mi się muzyka kubańska?" - posty zamieszczamy w wydarzeniu, tu: https://www.facebook.com/events/683296648678183/

Konkurs już zakończony.
Dziękujemy uczestnikom, którzy wzięli w nim udział i napisali posty na temat "Z czym kojarzy mi się kubańska muzyka".
A że uczestników było trzech:
- Magdalena Wrona
- Magdalena Łyszcz
- Włodzimierz Pietruczuk
to każdy z nich otrzyma płytę kubańskiego zespołu "Rey Ceballo y Tripulacion Cubana" z muzyką pełną słońca!  Prosimy uczestników o kontakt mailowy na adres: gok@gok-lesznowola.pl w celu ustalenia sposobu odbioru nagrody. Dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy serdecznie!

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem wirtualnego konkursu pt. "Napisz post" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
2. Aby wziąć udział w konkursie:
- należy kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
- należy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: "Z czym kojarzy mi się muzyka kubańska?"
- można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia oraz posiada własne konto na Facebook'u
4. Należy zamieścić tekst odpowiedzi jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Napisz post: Z czym kojarzy mi się muzyka kubańska", tutaj:  https://www.facebook.com/events/683296648678183/
5. W wydarzeniu można zamieścić tylko jeden post z odpowiedzią na zadane pytanie konkursowe.
6. Zabrania się zamieszczania tekstów nie swojego autorstwa.
7. Utworzenie postu z tekstem jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia komentarza w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
8. Konkurs trwać będzie od 6 do 9 lipca 2018 r. do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieścić post w wydarzeniu.
9. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane trzy równorzędne nagrody. Komisja ma prawo do nieprzyznania wszystkich nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
10. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu w środę 11 lipca 2018 r. oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
11. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postu z tekstem w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
------------------------------------
Polub Fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli:
Codziennie nowe posty oraz informacje!