Lesznowolskie Lato z GOK 2018. Półkolonie (06/08/2018 - 24/08/2018)

06-24.08.2018 r.  w godz. 8.00-17.00 - Lesznowolskie Lato z GOK - półkolonie w filiach: w Mysiadle i Nowej Iwicznej

06 - 10 sierpnia - filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej ul. Zimowa 25c tel. 22 703 36 84
13 - 17 sierpnia (z wyłączeniem 15 sierpnia) - filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2, tel. 510 773 454
20 - 24 sierpnia - filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2, tel. 510 773 454

Relacje z Lesznowolskiego Lata z GOK

Turnus 1 - 6-10 sierpnia 2018 r.

Lato w tym roku nam dopisało! Zarówno pogodą jak i artystycznymi zajęciami i kulturalną zabawą na Półkoloniach Letnich z GOK Lesznowola.

Lesznowolskie Półkolonie to już tradycja. Zarówno w zimę jak i w lato GOK Lesznowola oferuje wyjątkowe warsztaty artystyczne i kulturalną rozrywkę dla najmłodszych. Przez cały tydzień sierpnia (06-10) filia Gminnego Ośrodka Kultury w Nowej Iwicznej obfitowała w wyjątkowe zajęcia plastyczne, na których dzieci uczyły się robić własną biżuterię, malować torebki totebag, tworzyć swoje własne kompozycje z ususzonych polnych kwiatów, zakładki do książek, jak zdobić  słoiki i jakie są podstawy rysunku. Nie zabrakło również muzyki! Karaoke, piosenki z gitarą. Dużym powodzeniem cieszyła się ceramika, na której uczestnicy robili własne cuda z gliny. Największe emocje wzbudziły zajęcia filmowe, na których wszyscy uczestnicy chcieli grać główne role!

Wyjątkowi goście zapewnili mnóstwo atrakcji! Nad bezpieczeństwem czuwał Urząd Marszałkowski, który zorganizował warsztaty na temat bezpieczeństwa na drodze i wakacjach. Równie dużą frajdę sprawiły egotyczne zwierzęta – gady! Dzieci poznały kilka gatunków węży i dowiedziały się, co to jest wylinka. Wielkie emocje wzbudziła też wizyta mediów! Odwiedziło nas Radio Niepokalanów i dzieci aż rwały się do mikrofonu!

W tym tygodniu, tradycyjnie w środę wyruszyliśmy na wycieczkę – tym razem do Pałacu Kultury i Nauki a konkretniej – do Muzeum Domków dla Lalek. Świetnie przygotowane warsztaty i interesująca wystawa zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.

To były bardzo intensywny tydzień, na których wszyscy nauczyliśmy wiele nowych ciekawych rzeczy i każdy zapamięta je na swój własny sposób. Zapraszamy na następne tygodnie!

Maciej Jagodziński
- Kierownik Półkolonii Lata w GOK 2018

Galerie zdjęć:

Turnus 1
Nowa Iwiczna 6-10.08.2018 r. - zajęcia, warsztaty, spacery
oraz wycieczka do Muzeum Domków Lalek w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie:

Turnus 2
Mysiadło 13-17.08.2018 r. - zajęcia, warsztaty, spacery
oraz wycieczka do warszawskiego ZOO

Informacje i zapisy odbywały się od 14 maja w powyższych placówkach.
Brak już wolnych miejsc.

Koszt: 100 zł tygodniowy pobyt + 12 zł/obiad/dzień

Ilość miejsc ograniczona. Decydowała kolejność zgłoszeń.

Pliki do pobrania:
Oświadczenie rodziców/opiekunów - pobyt w filii w Nowej Iwicznej