X Pieczenie Ziemniaka 2017. Koncert zespołu ZŁOTY MAANAM. Lesznowola (26-08-2017)

26.08.2017 r. godz. 15.00 - Jubileuszowe X Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli wraz z plenerowym koncertem zespołu ZŁOTY MAANAM.

Zapraszali Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Radny, Sołtys, Rada Sołecka sołectwa Lesznowola, Stowarzyszenie “Aktywni Lesznowola”  oraz GOK Lesznowola Miejsce: park w Lesznowoli przy ul. Dworkowej.

Tak było rok temu:

A w tym roku było tak:

Piknik i koncert. Fot. GOK Lesznowola
Więcej zdjęć w wydarzeniu na Facebook GOK Lesznowola
tutaj

Podczas tegorocznego - jubileuszowego X Pieczenia Ziemniaka w Lesznowoli 26.08.2017 r. przy ul. Dworkowej - Organizatorzy przygotowali dla Państwa następujące atrakcje:

• dla miłośników dobrego, polskiego rocka - koncert zespołu ZŁOTY MAANAM
  • dla miłośników samochodów rajdowych - pokaz samochodów terenowych
  • dla miłośników koni - będzie można skorzystać z przejażdżek bryczką
  • dla małych i dużych miłośników warsztatów plastycznych - możliwość tworzenia obrazów na malarskich sztalugach
  • dla miłośników tańców - zabawa do północy przy zespole PASJONAT
  • malowanie buziek, konkursy, stragany, dmuchańce, pieczone ziemniaczki, stoiska cateringowe

a także:

KONCERT ZESPOŁU ZŁOTY MAANAM - godz. 19.00

MAANAM jest ikoną polskiej muzyki rockowej i nowofalowej. Nieśmiertelne przeboje tej wielkiej gwiazdy: „Boskie Buenos”, „Szare miraże”, „Cykady na Cykladach”, „Szał niebieskich ciał", „Kocham Cię, kochanie moje”, "O!" czy „Po prostu bądź”, po prostu znają wszyscy, a kocha je kilka pokoleń dorastających na muzyce Maanamu fanów.

Złoty MAANAM to fenomenalne koncerty wielkich przebojów Maanamu, wykonywane w najsłynniejszym, złotym składzie doskonałych muzyków przez lata współtworzących jedyny, rozpoznawalny styl tej kultowej formacji. Nagrywali oni w latach 1980-2005 największe przeboje zespołu i zdobyli wraz z Maanamem 10 platynowych i złotych płyt.

Pomysłodawcą Złotego MAANAM-u jest współtwórca (z Milo Kurtisem) zespołu Maanam i jego nazwy - Marek Jackowski. Starania Marka na rzecz wznowienia działalności grupy (po artystycznym rozstaniu z Korą) przerwała niestety jego nagła śmierć w 2013r. Zaproszeni przez Jackowskiego do współpracy wieloletni muzycy Maanamu postanowili zgodnie z wolą swojego lidera dokończyć rozpoczętą przez niego reaktywację i wskrzesić legendę.

Fani zespołu oraz środowiska muzyczne nie mają wątpliwości, że rozpoznawalne brzmienie Maanamu, stanowiące o odniesionym przez niego sukcesie, jest dziełem wielu lat pracy całego zespołu. I choć zajęta swoją karierą solową słynna była wokalistka Maanamu, Kora, odmówiła powrotu do starego składu zespołu, skład ten niezmiennie gwarantuje doskonałe, charakterystyczne brzmienie. Przekonani o tej najwyższej jakości również spadkobiercy nazwy grupy Maanam jednoznacznie poparli inicjatywę reaktywacji grupy i przekazali wyłączne prawa do korzystania z nazwy Maanam muzykom nowego, odrodzonego pod nieco zmienioną nazwą Złotego MAANAM-u.

Posiadając ogromne wsparcie od fanów oraz umocowanie prawne muzycy Maanamu wracają do Publiczności z koncertami swoich wielkich przebojów oraz z nowymi piosenkami, zachowanymi w charakterystycznej dla formacji rockowej stylistyce. Nawiązali w tym celu współpracę ze świetną, wybraną jeszcze przez Marka Jackowskiego z programu „Szansa na Sukces” nową, charyzmatyczną wokalistką, Karoliną Leszko, i w odświeżonym w ten sposób wyśmienitym składzie wspólnie piszą dalszą historię legendarnego Maanamu, koncertując w Polsce i na świecie.

SKŁAD ZESPOŁU:

Karolina LESZKO – wokal, laureatka Szansy na Sukces