Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Malarska Niedziela 2022. Mysiadło nad stawem (31-07-2022)


31.07.2022 r. godz. 16.00 - 18.00 - Malarska Niedziela w Mysiadle nad stawem. Miejsce: Mysiadło, ul. Osiedlowa - w razie deszczu przenosimy wydarzenie pod dach do filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2.
Wstęp wolny.

Tego dnia do wspólnego, plenerowego malowania zapraszają instruktorzy GOK Lesznowola - p. Jan Drewicz i p. Anita Kochanowska-Cydzik.

 

  „Malarskie niedziele” są skierowane  do  dzieci, młodzieży i do osób dorosłych. Rodzice malujących dzieci mogą np. rozłożyć sobie kocyki i urządzić w tym czasie mały piknik z przyniesionymi z domu koszyczkami ze smakołykami i miło spędzić niedzielne popołudnie. Mogą również sami stanąć przy sztalugach.

   Zarówno dorosłymi, jak i dziećmi,  profesjonalnie zajmą się  instruktorzy – plastycy, pomagając w tworzeniu niepowtarzalnych, plenerowych dzieł i dziełek sztuki.  Zapewniamy materiały plastyczne (farby wodne, pędzle, papier i sztalugi) i dużo dobrej zabawy! Wstęp wolny!

UWAGA!

Osoby malujące na płótnach proszone są o zabranie materiałów własnych.