IRENEUSZ KROSNY. Milczący Wieczór z Mimem. Stara Iwiczna (27-04-2018)

27.04.2018 godz. 20.00 - Milczący Wieczór z Mimem - Ireneusz Krosny - z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem. Miejsce: Siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6

Galeria zdjęć z przedstawienia:

27 kwietnia 2018 w Starej Iwicznej wystąpił Ireneusz Krosny. Milczący Wieczór z Mimem zorganizowany był z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem. Fenomenalne przedstawienia pana Ireneusza można podziwiać już od ponad ćwierć wieku. Artysta tworzy autorskie, pantomimiczne spektakle komediowe. Posiada własny rozpoznawalny styl. Jego poczucie humoru i absurdalne postrzeganie rzeczywistości są nadal aktualne, dlatego bilety na przedstawienie w Gminnym Ośrodku Kultury w Lesznowoli wyprzedały się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Teatr bez słów, teatr gestu, bez zbędnych ozdobników a jakże przejrzysty i czytelny!

Anna Piekutowska
GOK Lesznowola

Uprzejmie informujemy, iż bilety są wyprzedane!

Bilety w przedsprzedaży 30 zł./os., w dniu imprezy 35 zł.
Przedsprzedaż trwa od 9 kwietnia w siedzibie GOK Lesznowola.

Ilość miejsc ograniczona!
Informacje pod numerem telefonu 22 757 92 09
Honorujemy Lesznowolską Kartę Dużej Rodziny oraz Kartę Seniora.