Mini wystawa dziecięca prac ceramiczno-plastycznych. Nowa Iwiczna (04-04-2017)

W dn. 4.04.2017 r. o godz. 17.00 w filii GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej odbyła się Mini wystawa ceramiczno-plastyczna prac dzieci z Nowej Iwicznej. Dzieci zaprosiły rodziców, babcie oraz dziadków na swój pierwszy, prawdziwy wernisaż. Pochwaliły się swoimi pracami, stworzonymi na zajęciach artystycznych pod kierunkiem instruktorek p. Joanny Zielińskiej (ceramika) i p. Karoliny Kieś (różne zajęcia plastyczne). Królowały tematy wiosenne oraz wielkanocne.

Zobaczmy jak swoją pierwszą wystawę świętowali nasi młodzi artyści:

Serdecznie zapraszamy na zajęcia ceramiczne i plastyczne
(zakładka ZAJĘCIA w górnym menu).