Mój ukochany kot. Zabawa fotograficzna na Fb. Wyniki (17/02/2017 - 19/02/2017)

Wszystkich sympatyków kotów oraz Facebook'a zachęcaliśmy do wzięcia udziału w wirtualnym wydarzeniu fotograficznym pt. Mój ukochany kot - otwartej zabawy fotograficznej z nagrodami, zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Kota.

Zabawa odbyła się w dniach 17-19.02.2017 r. (od piątku g. 8.00 do niedzieli godz. 23.59) w utworzonym wydarzeniu pt. "Mój ukochany kot. Zabawa fotograficzna na FB" na fanpage'u GOK Lesznowola.

Tak zachęcaliśmy: "Zrób zdjęcie swojemu kotu - na pewno zasługuje, bo jest bardzo wdzięcznym i pełnym uroku fotomodelem. I pokaż zdjęcia  tu: https://www.facebook.com/events/262373374175306/ Bawimy się od piątkowego poranka aż do końca niedzieli! Informacje - regulamin -  poniżej, a DODAWANIE POSTÓW w wydarzeniu pod powyższym linkiem."

Zdjęcia z losowania nagród

WYNIKI ZABAWY

W zabawie wzięło udział 27 osób, a w dn. 21.02.2017 r. w Siedzibie GOK Lesznowola zostało przeprowadzone losowanie nagród - pięciu przygotowanych nagród książkowych - poradników pt. "Mój kot".

Komisja w składzie: Jolanta Walentyna Sobolewska - Dyrektor GOK Lesznowola, Monika Soboń - Główna Księgowa GOK Lesznowola oraz Agnieszka Wiśniewska - Referent ds. administracyjnych i organizacji kultury wylosowała następujące osoby:
1. Beata Koko Wiercińska
2. Ania Niezabitowska
3. Karolina Michalska
4. Izabela Traczyk
5. Karolina Kieś

Zapraszamy do obejrzenia filmu z przebiegu losowania i oczywiście gratulujemy szczęśliwym posiadaczom ciekawych poradników o życiu i zdrowiu przemiłych, mruczących pupilków.

JAK MOŻNA ODEBRAĆ NAGRODĘ?

Prosimy zwycięzców o kontakt mailowy na adres: gok@gok-lesznowola.pl lub telefoniczny: 22 757 92 09 w celu omówienia sposobu i terminu odebrania nagrody. Można po nią przyjechać osobiście do Siedziby GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 lub zostanie wysłana pocztą tradycyjną na podany przez zwycięzcę adres.

FOTOGRAFICZNA WYSTAWA KOTÓW

Na pamiątkę zebraliśmy wszystkie posty z wydarzenia, a wraz  z nimi zdjęcia kocich modeli. Zapraszamy do obejrzenia Fotograficznej Wystawy Kotów - kliknij poniższą grafikę:

Dziękujemy za udział w zabawie zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Kota i już dziś zapraszamy na stworzenie kolejnej wirtualnej zwierzęcej wystawy. W dniach 1-2 lipca 2017 z okazji Międzynarodowego Dnia Psa poprosimy o zdjęcia piesków. Szczegóły podamy bliżej terminu wydarzenia.

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem wirtualnej zabawy fotograficznej pt. "Mój ukochany kot" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Zabawa ma charakter otwarty i zorganizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Kota.
  2. Aby wziąć udział w konkursie:
    - należy polubić fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli (jeśli już lubisz, pomiń ten krok)
    - należy kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
    - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
  3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada kota oraz konto na facebook'u i samodzielnie uwieczni swojego kociego pupila. Fotografia może przedstawiać życie i zwyczaje kota lub jego ciekawe portrety. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
  4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Zabawa fotograficzna pt. Mój ukochany kot".
  5. Można zamieścić dowolną ilość zdjęć. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (imię kota, anegdotka z nim związana itp.).
  6. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
  7. Wirtualna kocia wystawa trwać będzie  w dniach od 17 do 19 lutego 2017 roku. W tym czasie można brać w niej udział, czyli zamieszczać zdjęcia w wydarzeniu.
  8. Po upływie terminu zabawy, spośród biorących udział zostaną rozlosowane nagrody. Losowanie zostanie uwiecznione na filmiku, który zostanie zamieszczony w wydarzeniu do 1 marca 2017 r. Przewidujemy pięć zestawów nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po wydarzeniu.
  9. Wyniki zabawy fotograficznej zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
  10. Złożenie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Serdecznie zachęcamy do fotograficznych zabaw
oraz innych konkursów!

Dyrektor i Pracownicy