Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny i wystawa w Galerii PASAŻ. Mysiadło (11-08-2017)

Wernisaż pokonkursowej wystawy "Mój ukochany pies" odbył się w piątek - 11 sierpnia 2017 r. o godz. 14.00 w Galerii PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2. Wtedy to rozdane zostały nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu.

Serdecznie zapraszamy na wystawę
trwającą do 23 września 2017 r.
oraz do obejrzenia zdjęć z wernisażu:

"Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny na FB" - otwarty konkurs na fanpage''u GOK Lesznowola z okazji Międzynarodowego Dnia Psa.

Wszystkich sympatyków psów oraz Facebook'a zachęcaliśmy do wzięcia udziału w wirtualnym wydarzeniu fotograficznym z nagrodami, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Psa.

Posty ze zdjęciami można było zamieszczać do 2.07.2017 r. (do niedzieli godz. 23.59) w wydarzeniu pt. "Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny na FB" na fanpage'u GOK Lesznowola.

WYNIKI KONKURSU:

Do konkursu zgłosiło się 28 uczestników, którzy zamieścili łącznie 106 zdjęć swoich psów jako post na fanpage’u GOK Lesznowola. Komisja, składająca się z pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli, wyłoniła 9 zwycięzców, którym przyznała nagrody rzeczowe.

Gratulujemy laureatom konkursu fotograficznego "Mój ukochany pies":

1 miejsce ex aequo: Urszula Żakowska i „Babcia Monika”

2 miejsce ex aequo: „Karolina Karolina” i „Ewelina Obisiowy”

3 miejsce ex aequo: Karolina Tyszewska i Rafał „Aruan" Hencel

Wyróżnienia otrzymują: Włodzimierz Pietruczuk, Adam Dziadek i Anita Skalska

UWAGA:
Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy na adres: gok@gok-lesznowola.pl - w temacie prosimy wpisać: “Mój ukochany pies”. Skontaktujemy się w sprawie odbioru nagród.

Protokół pokonkursowy

Regulamin poniżej

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem wirtualnej konkursowej zabawy fotograficznej pt. ""Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny na FB"" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty i zorganizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Psa.
  2. Aby wziąć udział w konkursie:
    - należy kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
    - należy napisać post z dołączonymi zdjęciami psa
    - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
  3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na facebook'u i samodzielnie uwieczni swojego psiego pupila. Fotografia może przedstawiać życie i zwyczaje psa lub jego ciekawe portrety. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
  4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny na FB".
  5. Można zamieścić dowolną ilość zdjęć. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (imię pieska, anegdotka z nim związana itp.).
  6. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
  7. Wirtualna psia wystawa trwać będzie do 2 lipca 2017 roku. W tym czasie można brać w niej udział, czyli zamieszczać zdjęcia w postach wydarzenia.
  8. Po upływie terminu zabawy, spośród biorących udział zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz dwa wyróżnienia. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
  9. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu do 30 lipca 2017 r.
  10. Wyniki konkursowej zabawy fotograficznej zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
  11. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postów z fotografiami w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Serdecznie zachęcamy do fotograficznych zabaw
oraz innych konkursów!

Dyrektor i Pracownicy