Morska przygoda. Bajkowa Niedziela. Łazy (27-10-2019)

27.10.2019 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela - przedstawienie pt. "Morska przygoda" w wyk. Teatru Urwis. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8

Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie.
Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny

Relacja:

Chociaż coraz częściej możemy odczuć że chłodny oddech zimy wciąż mamy jesień i typową dla niej zmienną pogodę. Taka też była ostatnia niedziela października. Słoneczny poranek jako zwiastun pięknego dnia zachęcał do spaceru, natomiast chłodne i mżawkowe popołudnie zapraszało do uczestnictwa w oferowanej przez GOK Morskiej Przygodzie w świetlicy w Łazach. Taki właśnie tytuł nosi spektakl grany przez aktorów Teatru Urwis,
którzy zabrali licznie zebraną publiczność w zaczarowany świat bajek.

Tym razem dzieci razem z kapitanem Martusią podążyły w oceaniczną podróż by razem z piratką Falą odnaleźć  wyspę z ukrytym na niej skarbem. Podczas rejsu odbyło się pasowanie na marynarzy, a wszystkie dzieci  dzielnie przeżywały sztorm na statku, a następnie pomagały zwijać żagle i szorować pokład. Z takimi pomocnikami, każdy rejs to znakomita zabawa.

Na kolejne spotkanie z cyklu Niedziela Bajkowa zapraszamy 17 listopada na spotkanie z opowiadaczem, który w Mysiadle zabierze w nas do niesamowitej krainy baśni. Zapraszamy dzieci od 4 roku życia.

Zdjęcia z wydarzenia: