Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Nordic Walking na UTW


   Wtorkowe zajęcia Nordic Walking ) na lesznowolskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku prowadzi trener, dietetyk pani Patrycja Jeziak. Zapraszamy z własnymi kijami - startujemy o godz. 9.15 z CIS Magdalenka przy ul. Lipowej 28. Trening trwa 1,5 godziny. Brak sprzętu nie jest przeszkodą w dołączeniu do grupy. Zajęcia są nieodpłatne. Zapraszamy!

    Nordic Walking to czas podwójnie dobrze zainwestowany. W znakomitym towarzystwie i w pięknej scenerii magdaleńskich spotykamy się by dbać o swoje zdrowie. Ruch wpływa dobrze zarówno na nasze ciało jak i nastrój. Pobudza wytwarzanie endorfin, które wpływają na poprawę samopoczucia. Pracując mięśniami rzadko używanymi nadajemy sylwetce smukłości i rzeźbimy ciało na wzór figur Fidiasza czy Rodina. Stajemy się smukli, z satysfakcją podziwiamy w lustrze efekty swoich ćwiczeń oraz jesteśmy zadowoleni, że systematycznie stawiamy czoła wyzwaniu jakim jest regularne spotykanie się by szybkim krokiem przemierzać magdaleński las.

    Złota polska jesień jest dla wielu najpiękniejszą porą roku. Korzystając z łaskawości aury właśnie w październiku rozpoczęliśmy spotkania łączące przebywanie na łonie natury z sportem aktywizującym rozliczne partie mięśni.

   Dopóki pogoda pozwala spotykamy się i wędrujemy na powietrzu. Przewidując zmianę pogody zapraszamy na zajęcia wewnątrz budynku CIS gdzie będziemy ćwiczyć i rozmawiać o wpływie właściwej diety na naszą wydolność psychoruchową, kondycję i figurę.

Galeria zdjęć ze spacerów Nordic Walking: