Oblicza jesieni. Wirtualny konkurs fotograficzny na FB (27/10/2017 - 05/11/2017)

Zaprosiliśmy Państwa do udziału w otwartym wirtualnym konkursie fotograficznym "Oblicza jesieni". Posty ze zdjęciami można było zamieszczać do niedzieli 5.11.2017 do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Oblicza jesieni. Konkurs fotograficzny" na fanpage'u GOK Lesznowola.

Wyniki konkursu

Do konkursu zgłosiło się 23 uczestników, którzy zamieścili łącznie 196 fotografii jako posty na fanpage’u GOK Lesznowola. Komisja składająca się z pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli, wyłoniła laureatów oraz przyznała nagrody rzeczowe.

Zwycięzcami są :

I miejsce:  Łukasz Knop

II miejsce:  Grzegorz Emanuel (Geman Eman)

III miejsce:  Alexandra Hendrysiak

Wyróżnienia otrzymali : Teresa Jaskulska-Gil i Robert Prasolik

UWAGA:
Gorąco gratulujemy i prosimy laureatów o kontakt mailowy
na adres: gok@go-lesznowola w celu ustalenia adresów do wysyłki nagród.

Zwycięskie prace fotograficzne laureatów konkursu:

Protokół pokonkursowy (plik do pobrania)
Serdecznie gratulujemy laureatom!

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem wirtualnej konkursowej zabawy fotograficznej pt. "Oblicza jesieni" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
  2. Aby wziąć udział w konkursie:
    - należy kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
    - należy napisać post z dołączonymi zdjęciami jesieni
    - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
  3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na facebook'u i samodzielnie wykona zdjęcia o tematyce jesiennej. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
  4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Oblicza jesieni. Konkurs fotograficzny"
  5. W poście można zamieścić dowolną ilość zdjęć. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju itp.).
  6. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
  7. Konkurs trwać będzie do 5 listopada 2017 roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieszczać zdjęcia w postach wydarzenia.
  8. Po upływie terminu zabawy, spośród biorących udział zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz dwa wyróżnienia. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
  9. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu do 30 listopada 2017 r.
  10. Wyniki konkursowej zabawy fotograficznej zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
  11. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postów z fotografiami w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Serdecznie zachęcamy do fotograficznych zabaw
oraz innych konkursów!