Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Paweł i Gaweł c.d. Bajkowa Niedziela (11-04-2021)


11.04.2021 r.  w godz. 9.00 - 21.00  na fanpage GOK Lesznowola - Bajkowa Niedziela "Paweł i Gaweł c.d." w wykonaniu aktorów teatru Scena 96.

 

"Paweł i Gaweł w jednym stali domu,

Paweł na górze, a Gaweł na dole;

Paweł, spokojny, nie wadził nikomu,

Gaweł najdziksze wymyślał swawole..."
 

Tę historię o sąsiedzkich potyczkach, polowaniach w pokoju i łowieniu ryb w mieszkaniu większość z nas zna. A ciekawi Was co mogło wydarzyć się dalej?

W spektaklu „Paweł i Gaweł c.d.” przedstawimy Wam dalszy ciąg tej historii, a właściwie nasz pomysł na to, jak potoczyć się mogły losy skłóconych sąsiadów Pawła i Gawła. Czy po latach uda im się zakopać topór wojenny, czy może konflikt rozgorzeje na nowo z jeszcze większą siłą?

Przekonacie się czy w trudnych chwilach naszym bohaterom uda się pojednać i wspólnie przezwyciężyć czyhające na nich niebezpieczeństwa.

„Paweł i Gaweł c.d.” jest znakomitą propozycją dla całych rodzin. Dzieci zaciekawi wartka akcja, a sympatyczni bohaterowie z pewnością skradną ich serca. Dorośli natomiast odnajdą w spektaklu uroki starego, niemego kina, a perypetie skłóconych sąsiadów przywieźć mogą skojarzenia z takimi kultowymi postaciami jak Flip i Flap czy bracia Marx.

Dla widza od 5 roku życia

Czas trwania: 50 minut

Dostęp bezpłatny

https://www.facebook.com/Gminny.Osrodek.Kultury.w.Lesznowoli

Link będzie aktywny 11 kwietnia w godz. 9.00-21.00


Obsada
Maciej Dużyński, Dariusz Jarosiński

Pomysł, realizacja, inscenizacja, reżyseria, choreografia, ruch sceniczny, role : Maciej Dużyński, Dariusz Jarosiński

draft: Sławomir Krawczyński

muzyka: Marek Żurawski

scenografia i wykonanie: Marek Sułek

kapelusze: Jan Potz