Piknik i kino plenerowe - POSTAW NA RODZINĘ w Lesznowoli (26-06-2021)

26.06.2021 r. godz. 17.00 - Piknik Rodzinny i kino plenerowe na błoniach w Lesznowoli.

Na wydarzenia zaprasza Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola; Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych; Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli, Centrum Sportu w Gminie Lesznwola oraz Sołtys i Rada Sołecka Lesznowoli. Współorganizatorem wydarzenia są "Delikatesy Motylek" - mały sklep z wielkim sercem.

Zapraszamy na powitanie wakacji z kinem plenerowym. Weź rodzinę, koc i kosz piknikowy i przyłącz się do zabawy.

Piknik organizujemy pod hasłem POSTAW NA RODZINĘ, jest ono dewizą ogólnopolskiej kampanii, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę silnych więzi rodzinnych w profilaktyce uzależnień, jak również szerzenie idei pielęgnowania wartości rodzinnych.

W programie liczne atrakcje m.in. animacje, dmuchańce, plecienie wianków, przejażdżki bryczką i zabytkowymi samochodami, wata cukrowa, lody, kultowe oranżady.

FINAŁ ok. 21.00  - seans letniego kina plenerowego. Ekranizacja ponadczasowej lektury "Tajemniczy ogród".