Pracownia Ceramiki i Rzeźby: Galeria Na Górce. Władysławów

Pracownia Ceramiki i Rzeźby "Galeria Na Górce" jest jedną z placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli i mieści się w pięknym, otoczonym zielenią miejscu - we Władysławowie przy ul. Wojska Polskiego 64,

Miejsce i dzień zajęć:
- filia GOK Lesznowola, Władysławów, ul. Wojska Polskiego 64

wtorek: 9.00 - 16.00
środa: 11.00 - 16.00 i 18.00 - 20.00
czwartek: 11.00 - 20.00
piątek: 11.00 - 20.00
sobota: 11.00 - 17.00
Instruktor: Joanna Jagodzińska
opłata:
dorośli - 30 zł/1,5h
dzieci - 20 zł/1,5h
Honorujemy Lesznowolską Kartę Dużej Rodziny oraz Kartę Seniora

Zobacz zdjęcia:

Pracownia działa od października 2012 roku dzięki wygranemu grantowi, jaki został ogłoszony przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie "O kurcze!" na Rzecz Rozwoju Wsi Łazy II i Okolic w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lesznowoli.

Przyjdź, spróbuj, działaj artystycznie!
Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych!

WYDARZENIA W PRACOWNI CERAMIKI I RZEŹBY GALERIA NA GÓRCE:

Święty Mikołaj w Galerii Na Górce 2016 r.

6.12.2016 r. w Galerii na Górce zagościł Św. Mikołaj a jego wierne elfy pomagały w pracy twórczej dzielnym dzieciom, które przyjechały do nas z ZSP z Lesznowoli. Zobaczmy, jak było ciekawie!