Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Program Przemian. Spotkanie z Moniką Honory. Stara Iwiczna (27-11-2018)


    20.11.2018 r.*  27.11.2018 r. godz. 18.30 - Program Przemian - spotkanie z Moniką Honory. Miejsce: Siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Wstęp wolny.

* UWAGA: Zmiana terminu spotkania, gdyż Monika Honory otrzymała Certyfikat za Program Przemian  jako kolejne ważne wyróżnienie pn. Kobieca Marka Roku 2018 i właśnie 20 listopada odbędzie się uroczysta Gala oraz  wręczanie statuetek. Z tego powodu termin spotkania z Państwem w GOK Lesznowola uległ zmianie - zapraszamy 27 listopada.

 

   "Kiedy nadwaga spotyka odwagę" - Spotkanie z wielką motywatorką Moniką Honory, która na podstawie własnego doświadczenia stworzyła autorski program odchudzający: Program Przemian. Dzięki niemu schudła 40 kg bez efektu jo-jo. Ta ogromna zmiana sprawiła, że różnica pojawiła się nie tylko w wymiarze fizycznym, ale także psychicznym. Postanowiła opowiedzieć o tym i zainspirować innych do zmian. Serdecznie zapraszamy!

Strona internetowa: http://www.monikahonory.pl/
Fanpage: Monika Honory - Program Przemian