Projektowanie graficzne – warsztaty online (15-03-2020)

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli uczestniczy w projekcie „SIEĆ NA KULTURĘ w podregionie warszawskim zachodnim” realizowanym przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

W ramach projektu zrealizujemy warsztaty online z zakresu projektowania graficznego z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych dla dzieci i młodzieży.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Dzieci i młodzież od 10  – 18 lat (do ukończenia 18 r.ż.)

Czego dowie się Twoje dziecko?

Podczas szkolenia zostaną omówione możliwości pozyskiwania grafik i zdjęć oraz wykorzystania ich w różnych projektach. Pozna dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów. Zdobędzie umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego. Dowie się o przysługujących mu prawach autorskich i co to jest creative commons.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu: https://www.siecnakulture.pl/

Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci/młodzież oraz ich rodziców/opiekunów prawnych do kontaktu ws. uczestnictwa w projekcie, a ramach którego zorganizowane będą bezpłatne zajęcia z tematu projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych.

Liczba uczestników w programie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Cykl szkoleń (łącznie 30 godzin) rozpocznie się po zebraniu grupy - zapisy mailowe od 15 marca (maciej.jagodzinski@gok-lesznowola.pl).

Deklaracja i oświadczenie do pobrania:

Deklaracja_poniżej 13 r.ż. (pobierz)

Oświadczenie_poniżej 13 r.ż. (pobierz)

Deklaracja_powyżej 13 r.ż. (pobierz)

Oświadczenie_powyżej 13 r.ż. (pobierz)

Kontakt w sprawie szkolenia:
Maciej Jagodziński
maciej.jagodzinski@gok-lesznowola.pl