Puzderko Kulturalne

Od października 2010 roku wydawany jest bezpłatny kwartalnik Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli "Puzderko Kulturalne", najpierw w nakładzie 500 a od października 2014 - 550 egzemplarzy. Pismo mówi o życiu kulturalnym i artystycznym na terenie gminy Lesznowola.

Gazety można szukać w filiach GOK Lesznowola, w Urzędzie Gminy Lesznowola oraz w filiach Gminnej Biblioteki Publicznej w Lesznowoli.

Tych, którym nie uda się zdobyć "Puzderka Kulturalnego" w wersji drukowanej, zapraszamy do poczytania czasopisma w wersji elektronicznej (pliki pdf. do pobrania poniżej). Życzymy miłej lektury.

Najnowszy - numer 31 - Puzderka Kulturalnego - już jest dostępny w formie wirtualnej.

Tym razem, ze względu na stan epidemiologiczny w Polsce nie będzie papierowe, a całkiem bezpieczne, bo bezdotykowe. Jak na czasy przystało - zdalne - wirtualne.
Poniżej zamieszczona jest wersja elektroniczna najnowszego numeru:

Puzderka Kulturalnego (pliki pdf):

Dokumentacja rejestracji kwartalnika GOK Lesznowola pt. "Puzderko Kulturalne"