Renata Janiszewska. Wystawa malarstwa. Galeria PASAŻ. Mysiadło (23-02-2020)

23.02.2020 r. godz. 18.00 - Wernisaż wystawy malarstwa Renaty Janiszewskiej.. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

Renata Janiszewska o sobie:

Mieszkam w Janczewicach, gdzie na co dzień pracuję w Hurtowni Kwiatów. Na malarstwo sztalugowe zaczęłam uczęszczać kilka lat temu. Od początku moim instruktorem jest p. Jan Drewicz. Na przestrzeni lat brałam udział w kilku plenerach malarskich, organizowanych przez GOK Lesznowola. Z reguły były to kilkudniowe wyjazdy m.in. do: Kazimierza Dolnego, Pińczowa, Ciechanowca, Łowicza, Supraśla. Każdy z wyjazdów kończył się wystawami zbiorowymi podczas których, można było oglądać również moje prace. Dodatkowo uczestniczę w zajęciach malarskich organizowanych przez CKR Raszyn, a prowadzonych przez p. Włodzimierza Kowalskiego.
Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac.